яз.Дяково

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

mario malinov
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 7:34 am

яз.Дяково

Мнение от mario malinov »

Колеги преди 4 дена посетих язовир Дяково-не бях идвал от септември миналата година и първоначлната гледка беше стряскаща :rolleyes: ,защото поне 10 метра беше спаднало нивото и достъпа до брега е труден,кал до ушите.Реших да потърся по здраво място за да разположа такъмите,намерих подходящо песъкливо и твърдо такова и започнах да бъркам разни манджи.На дистанция 10-11 метра ми даде дълбочина 3,50м.След тежка захранка и няколко прашки шарен червей резултатите бяха мигновенни,едър уклей и червеноперки,след това се заредиха костурчета и започнаха бонусите-морунажи 0.300- 0.400 гр,един клен около килограм!Задължително да отбележа,че вятър почти нямаше което е най големия бонус на този язовир!За 5 -6 часа улова ми беше приличен и удоволствието от излета беше на лице!!На следващия ден отново бях там и горе долу същите резултати!
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: яз.Дяково

Мнение от Mr. Angelov »

Браво за хубавия риболов и благодаря за добрите новини. Отдавна му се точа на този язовир и чакам рибата да се раздвижи. А от коя страна на язовира беше застанал ако не е тайна? С кола може ли да се слезе до водата?
mario malinov
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 7:34 am

Re: яз.Дяково

Мнение от mario malinov »

от към село Кременик по асфалтовия път,точно като се качиш на язовира има малка отбивка и там спирам колата,малко е далечко до брега но не е проблем,аз на два курса се справих ,ама багажа ми е много...:),но сега не е проблем вече щото позасъхна земята и гледам има колеги и от другата страна,така че ако искаш колата да ти е близо мисля че не е проблем!
Аватар
тони котев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:10 am

Re: яз.Дяково

Мнение от тони котев »

Поздравления за добрия риболов.Там по едно време имаше охрана и не пускаха да се лови(с изключение на първия ръкав), сега как е положението?
mario malinov
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 7:34 am

Re: яз.Дяково

Мнение от mario malinov »

сега няма никой,разглеле -поне през деня,то кво да му се охранява вече,тоя дето го охраняваше и го опоска го намериха в един тунел,та сега е спокойно за риболов
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: яз.Дяково

Мнение от takezo »

Охрана има, при това въоръжена, ако не си там където не трябва не те закачат.
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
Аватар
Д.Граховски
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2900
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 8:14 pm
Местоположение: Дупница/София :)

Re: яз.Дяково

Мнение от Д.Граховски »

То па да беше една охрана... Лошото е че на риболовеца ще направи проблем ама мрежарите си го тарашат яко, също така хора на охраната си ловят на стената без проблем. Внимавайте и със слизането с кола до язовира, ако е валяло или запръска просто забравете да слизате до него. Миналата година ме дърпаха та едва ме извадиха.
Tell people there’s an invisible man in the sky who
created the universe, and the vast majority believe you.
Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.

Изображение

[url]http://maximo.bg/url]
mario malinov
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 7:34 am

Re: яз.Дяково

Мнение от mario malinov »

глупости на търкалета е ,че има охрана не вярвайте на слухове,свободно си правете кефа няма кой да ви каже нищо.Такезо ти преди колко години последно беше на яз.Дяково-тук сме да си предаваме информация,а не да пускаме слухове!
Аватар
ves_vod
новобранец
новобранец
Мнения: 47
Регистриран на: Вто Яну 27, 2009 6:55 pm

Re: яз.Дяково

Мнение от ves_vod »

Много инфо бонус, запри се Машинка.
takezo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 907
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 10:09 am
Местоположение: Перник , София

Re: яз.Дяково

Мнение от takezo »

mario malinov,

Марио, не ставай поредния форумен герой, последно бях началото на Декември по спомен, иди на станата и ще си приказваме пак ...

Поздрави и с най-добри чувства.
Факт !
LynyrdSkynyrd написа:...Това ,че ние ползваме качествени такъми не значи ,че сме по-добри риболовци от доста други...
Vid написа:Днес в един магазин пипнах пръчка с неизвестната марка .... и по всички видими и осезателни показатели според мен беше също като Авида???
mario malinov
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 7:34 am

Re: яз.Дяково

Мнение от mario malinov »

Такезо на стената ходихме като деца да се хвърляме щото е отвес,за риболов не става там броо-който се пробва там да лови мога само да му кажа успех!Исках да изкажа само мнението ми и улова ми-подкрепен със снимки,ма то стана еднааа -кой стреля.кой гони -кой бие................бе гледам 2104г. е ,не 1994г.
cArl0sm0Ya
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Яну 24, 2011 11:01 am

Re: яз.Дяково

Мнение от cArl0sm0Ya »

Колеги, някой с прясно инфо за язовира? :)
Аватар
Батко Емо
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1087
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 1:25 pm
Местоположение: гр.Перник

Re: яз.Дяково

Мнение от Батко Емо »

Никой ли не е откривал там?Дали е качил нивото?
Mr. Angelov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 28, 2014 11:13 am

Re: яз.Дяково

Мнение от Mr. Angelov »

Преди 2 седмици минах покрай язовира. От пътя се вижда , че вече е пълен до горе.
Относно охраната. Има такава, но не е респектираща. Ако решите да ловите в забранения участък ще ви направи забележка и ако не си тръгнете най-много да се обади на ченгетата и да ви съставят акт.
Януари бях там за риба и реших да се разходя до стената. Посрещна ме един чичка, 70 кг. с дрехите, видимо невъоръжен и доста притеснено ми обясни, че е вододайна зона и е забранен не само риболова, но и присъствието в този район.
Аватар
atanasko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 6:28 pm

Re: яз.Дяково

Мнение от atanasko »

Mr. Angelov написа:Преди 2 седмици минах покрай язовира. От пътя се вижда , че вече е пълен до горе.
Относно охраната. Има такава, но не е респектираща. Ако решите да ловите в забранения участък ще ви направи забележка и ако не си тръгнете най-много да се обади на ченгетата и да ви съставят акт.
Януари бях там за риба и реших да се разходя до стената. Посрещна ме един чичка, 70 кг. с дрехите, видимо невъоръжен и доста притеснено ми обясни, че е вододайна зона и е забранен не само риболова, но и присъствието в този район.
Колега ако знаеш да ме информираш за разрешеният участък? Ако има такъв как се стига до там?
Опазвайте Рибата , за да има какво да се лови !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”