яз Хераково

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

velidimitrov1999
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 8:30 pm

яз Хераково

Мнение от velidimitrov1999 »

Колеги дайте предложения къде да застана на язовира за пъстърва и на каква стръв . Утре сутринта отивам .
djago1981kn
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Чет Фев 02, 2012 5:50 pm

Re: яз Хераково

Мнение от djago1981kn »

Пробваи на стената на камола.
Valio_ribata
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 11:14 pm

Re: яз Хераково

Мнение от Valio_ribata »

Колега velidimitrov1999,като се върнеш от риболов драсни два реда какво е положението на Хераково.
Аватар
vwg3
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 11:16 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: яз Хераково

Мнение от vwg3 »

Здравейте колеги!
Някой има ли информация за язовира?
Какво излиза,каква е цената за риболов?
Рибата плаща ли се?
Поздрави :fishing2:
milenminds
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 4:40 pm

Re: яз Хераково

Мнение от milenminds »

Колеги малко старо инфо за язовира от миналата година е , но не вярвам нещата да се се променили грандиозно. 10 лева на пръчка - каквото си хванеш за теб. Не знам какво е качеството на рибата, защото съм почитател на спортния риболов и я пускам. Излиза шаран между 1-3 килограма - основно на царевица или рибка (септември беше много активен на рибка). Имаше много каракуда, която налита солидно на всякаква стръв. Фидера е бул най-уловист, но и на мача съм имал добър успех. За фидер използавм dynamic bites active , защото водоема не е осбено дълбок и царевица на косъм или директно на куката. Рибата се влияе от такъма, което ме изненада. С по-фин такъм съм имал доста по-добри резултати.
За пъсрърва не мога да дам мнение - не съм ходил в пъстървовия сезон , веднъж до мен извадиха 2 пъстърви на царевица , странно или не си е факт, и то доста добри към килограм-килограм и половина.
djago1981kn
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Чет Фев 02, 2012 5:50 pm

Re: яз Хераково

Мнение от djago1981kn »

Миналата събота бях там.Имам уловени 3 шарана над 1,5 кг.и едно канално сомче около 1кг.Условията са 10 лв.на пръчка и до 3 риби (шарани,амур,сом,толстолоб).Каракуда можеш да вземеш колкото си хванеш-има я доволно.За втора пръчка мисля,че е 5 лв.Язовира е добър за риболов и през ноща.Риба има доволно ,но няма ден с ден откъм кълване.Чист и спокоен язовир-препоръчвам го.
martotko
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 8:31 pm

Re: яз Хераково

Мнение от martotko »

Събота(16.05) отидохме там с един приятел. Имаше доста хора, но никой нищо не хвана освен един толстолоб.
Аватар
Kiko38
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 21, 2018 9:14 pm
Местоположение: София/Ловеч

Re: яз Хераково

Мнение от Kiko38 »

Колеги , някой да има актуална информация за този язовир? Как се плаща , дава ли нещо?
Предварително благодаря!
Поздрави и наслука!
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”