Язовир Александрово Ловешко?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
ХАМАЛИН
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 9:09 am
Местоположение: София и Ловеч
Обратна връзка:

Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от ХАМАЛИН »

Някой подучул, че "арендаторите" на язовира го били изоставили след тоталното му обезрибяване в годините. Това означва ли обаче, че е забанен? Ако някой знае нещо по въпроса да драсне нещо тук.
iannis
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Сря Апр 23, 2008 12:55 pm

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от iannis »

язовира е забранен!След 01.06 ще се разбере какъв му е статута!
vancho111
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 100
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 7:42 pm

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от vancho111 »

Да,духнали са арендаторите,язовирът е пълен меко казано и е забранен. Вече има сигнали май подавани,че се е ловило там....
Аватар
ХАМАЛИН
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Мар 12, 2013 9:09 am
Местоположение: София и Ловеч
Обратна връзка:

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от ХАМАЛИН »

Бахти арендаторите, и бахти жалната държава.

Опоскаха безнаказано страхотен язовир. Бил съм свидетел как пазачът бай Свежен цепи леда с брадва през зимата за да пуска мрежите и на забележката, че на Коледа не се яде риба ми вика-аааааааааа циганите в селото ядат всичко.

Един кретен гушнал програмката и си помислил, че ще извади пари от тая работа. Уважаеми нещастник дано да четеш- тъп си като слон, един няма да е извадил пари от арендоването на язовир, всеки само се тупа по гърдите.

Има тенденция в затъпяването обаче на народа- едно време се хвърляха в този "бизнес" бивши мутри, дървари и селски тарикати. Сега са бели якички. Абе да ви .ба майката, послушайте един дето ги знае повече от вас тези неща- накрая ще ядете к.ра!
Аватар
IVKOPIVKO
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1008
Регистриран на: Съб Юли 14, 2007 9:31 pm
Местоположение: DRQNOVO

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от IVKOPIVKO »

За жалост цъщото е и положението с язовир Крапец. И там вече трета година се разполага "собственик" обезрибява и събира такса!!!
ivan_tsochev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 235
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 8:45 pm
Местоположение: Троян

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от ivan_tsochev »

Лично говорих с шефа на ИАРА Ловеч по телефона и той ми каза, че язовирът е свободен вече и след забраната може да с елови с билет. Друг е въпроса каква риба е останала, но все пак смятам, че не може да е изловил всичката риба от такъв голям язовир. Относно КРАПЕЦ много хора ходят там през забраната, аз също бях миналата събота, но при доста силен вятър се забих в канала и хванах 13 доста добри бабушки и една каракуда, множеството костури колкото цигара дълги не ги броя.
angel_ivanov57
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 2:08 pm

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от angel_ivanov57 »

браво това трябва от тези два язовира арендаторите да се омитат в Ловеч правят подписка
okotito
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Дек 27, 2014 11:01 am

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от okotito »

Каде се събира тази подписка
angel_ivanov57
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 27, 2015 2:08 pm

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от angel_ivanov57 »

намира се в магазина на Искрен
gogox1
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 153
Регистриран на: Чет Май 07, 2009 11:21 am

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от gogox1 »

Здравейте Колеги! Чета постовете ви и знам и аз се ядосвам с вас. Александрово ми е селото. Безброй дни имам там на язовира. И последните години пред очите ми го обезрибиха. От известно време с баща ми искаме да го вземем под аренда, не за да го крадем, а за да го запазим. Баща ми е страхотен родолюбец и човек, който му е мило драго особенно за родното село. След опитите и питанията как можем да го вземем - простоо всички искат рушвети. Ако не си на Б.Б“ или на Ахмед Д. човек не можеш нищо да направиш. Яд ме е, че държавата обезрибява язовирите като ги отдава на мутри и техни хора. Другото лошо е, че арендатора на Александровския язовир освен, че излови цялата риба - заедно с любовника на Александровската кметица изрязаха всички тополи и големи дървета около язовира. Сянка да няма никъде. Отделно стената на язовира е за ремонт, изпускателния кран е за ремонт и ..... Хора помагайте да го вземем този язовир. обещавам да се върнат хубавите дни там !!! Ако някой може да съдейства , да го направи. Готов съм на среща :) Имам идеи за създаване на рибарски клуб :) И развитието на язовира и района !
Vedenlope
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 30, 2015 10:55 am

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от Vedenlope »

I really liked this information.
Аватар
panddov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 7:55 pm
Местоположение: гр.Плевен

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от panddov »

Как е нивото сега на язовира?Някой знае ли преди да го изоставят и изловят каквото са могли ,дали са го изпускали до крайност?Обикновено така правят добрите арендатори.... :evil:
niki7y
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Юли 29, 2014 6:10 pm

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от niki7y »

След като вече язовира не е под аренда, някой посещавал ли го е?
Останали ли са рибоци? :fishing2: А някой знае ли дали е бил източван напълно язовира, преди да го оставят?
iannis
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Сря Апр 23, 2008 12:55 pm

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от iannis »

не не е източван,напълно!Сега е с много високо ниво!Риба има останала!
Аватар
bambo80
новобранец
новобранец
Мнения: 63
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 10:49 am
Местоположение: София-Ловеч

Re: Язовир Александрово Ловешко?

Мнение от bambo80 »

Значи сега само с билет може да се ходи
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”