Язовирът в село Стоево (след Асеновград).

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
kocet0
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 8:04 pm
Местоположение: Plovdiv

Язовирът в село Стоево (след Асеновград).

Мнение от kocet0 »

Здравейте, пичове! Неделя ни предстои излет, за да начешем крастата през забраната ... интересува ни по-специално язовирът в село Стоево, който се намира след Асеновград. Непотвърденото инфо е за такса от 5лв. и каквото си хванеш си го плащаш. За сметка на това непотвърденото инфо (непотвърдено е, защото не познавам лично човекът, който го сподели, а имаше посредник) е, че е давало доволно шарани - нещо, което ние целим, за да начешем крастата, както споделих по-горе в поста. Предложения за други язовири от типа "платена любов" в Пловдив и околностите са добре дошли! Поздрави и успех на всички колеги :)
SPINING FOREVER ;)
dim666
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юли 13, 2007 6:39 pm
Местоположение: Pldvdiv

Re: Язовирът в село Стоево (след Асеновград).

Мнение от dim666 »

Колега,чух за този язовир до Стоево, но там са няколко,но не ми уточниха за кой от всички.Разбрах,че имало прилични размери шаро и язовира е наскоро изчистен от каракуда.Ако направиш излет до там,уточни моля те за кой от всичките язовири до Стоево и какви са условията.Имам план на за Гергьовден да съм там и ми се искаше да имам инфо от първа ръка.Предварително Благодаря.
И още нещо.....имаш ли инфо за язовирчето до с.Куклен и какви са условията там?
NIKASAMURO
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Апр 18, 2012 2:21 pm

Re: Язовирът в село Стоево (след Асеновград).

Мнение от NIKASAMURO »

Колега, язовирът до град Куклен не работи в момента. Руенското езеро е добра дестинация, но нещо последните години кълването от страна на шарана намаля значително, незнам на какво се дължи това.
to6o_03
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:25 pm

Re: Язовирът в село Стоево (след Асеновград).

Мнение от to6o_03 »

язовирът в Стоево се намира като на центъра завиете на дясно(има спирка)или на горе ,карате само направо около 200м пътя прави ляв завоѝ вие продължавате направо по черен път около 1.5км минавате през една дига от ляво и от дясно има язовирчета подминавате ги и пътя ви води до въпросния водоем.Таксата е 5лв каракудата без пари шарана 5лв килото има наистина прилични шарани до 3кг каракудата е рядка, но с прилични размери.Прави се добър риболов тъѝ-като момчетата вкараха много риба-успех ако има още въпроси съм насреща.За Руен още е малко ранко каракудите почнаха да се раздвижват,но още им е студенко,а новата каракуда е доста дребна.
Vedenlope
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 30, 2015 10:55 am

Re: Язовирът в село Стоево (след Асеновград).

Мнение от Vedenlope »

It’s really great posts.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”