Яз. Доспат

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
no_signall
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 22, 2016 8:28 am

Re: Яз. Доспат

Мнение от no_signall »

fozi073 написа:Ааа ракийка със сигурност ще взема . Може и някои местни елексири да опитам. Въдиците ясни вече .
Ще чакаме отзиви и риби, колега :)
Smok85
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Авг 22, 2021 12:54 pm

Re: Яз. Доспат

Мнение от Smok85 »

Здравейте колеги,ще почиваме със синът ми на яз.Доспат от към Сърница,и без въдиците е грехота :fishing11: Ще съм благодарен на някаква актуална информация за риболовът. Подготвил съм се с мач и фидер
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Яз. Доспат

Мнение от fozi073 »

Здравейте ...хем като отговор на колегата горе. Значи - уникална природа , лесно е да се види , но е трудно да се опише. Все пак успях да направя два риболова. Първият път бях на съвсем тясната част около 15-20 мет . Ориентирах се по местните които ловяха едър уклей и бабушки на бял . Та с директния поначесох крастата. Онзи ден малко по нагоре където вече язовирът значително е по- широк реших да разпъна мача. В началото рибата играеше към брега , но след хванатите 2-3 бабушки се поизтеглиха на вътре. Лових на варена царевица за ядене :lol: . Загледах се във водораслите покрай брега и реших да разпъна директния / 5 мет/ . Подхвърлих шепа микс гранули и връчих въдицата на щерката. За стръв ползвахме бял . Уловиха се няколко каракуди но дребни . Та така неусетно мина времето и трябваше да тръгваме . Радвам се че успях да ловя на такова приказно място. Да незабравя да кажа че става дума за Сърница.
Милен Чакмака
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Апр 14, 2023 9:33 pm

Re: Яз. Доспат

Мнение от Милен Чакмака »

Колеги,някаква актуална информация за риболова на Доспат някой има ли?
no_signall
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Юни 22, 2016 8:28 am

Re: Яз. Доспат

Мнение от no_signall »

Здравейте колеги! Дойдоха летните месеци и жегите започват да ни отправят все повече към любимите родопски язовири. За Батак информацията е че има риболов и на хищник и на мирна риба, но какво е положението нагоре и по-точно яз Доспат от към Сърница :?: Ще съм благодарен, ако споделите, качвам се в края на месеца.. Знам, че нивото на водата е високо, което обикновено за това време на годината (ако не започне изпускането му, както често става) риболов има :fishing12:
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”