ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ У-ФИЦИАЛНО

Модератор: Кърцата

ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ У-ФИЦИАЛНО

Мнение от ВАЛЬО »

СМЯТАМ ДА ПОСЕТЯ СТРУМА БОБОШЕВО-ПАСТУХ В ПЕТЪК,ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ЦЯЛОТО БРАТСТВО ДА НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО ПО ТОВА ВРЕМЕ И В ТОЯ РАЙОН.РИБА ЩЕ ИМА НАЙ МАЛКО НА 10КИЛОМЕТРА ОТ ТАМ КЪДЕТО ЩЕ СЪМ.СМЯТАЙТЕ СЕ ПРЕДУПРЕДЕНИ.
Аватар
ivanka
Модератор
Модератор
Мнения: 211
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:43 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от ivanka »

Чувстваме се предупредени :wink: Да я разибиеш ей :twisted:
паци
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юни 28, 2004 10:18 am
Местоположение: софия

Мнение от паци »

Вальо,братле остави на бедните измъчени души на комунизма по едно рибе поне.За по една бира не повече.Наслука :)
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ У-ФИЦИАЛНО

Мнение от ВАЛЬО »

БРАТЛЕ НЕ СИ МЕ РАЗБРАЛ,РИБА ИМА ЗА ВСИЧКИ МОЖАЧИ ПРОСТО ПО ТОВА ВРЕМЕ И НА ТОВА МЯСТО КАТО НИ ВИДИ/ЗАБРАВИХ ДА КАЖА ЧЕ ЩЕ СМЕ ТРИМА НЕМОЖАЧИ ,ТАКА ЧЕ УМНОЖАВАЙТЕ ПО ТРИ/ЩЕ ИЗБЯГА ПОНЕ НА 30НИЛОМЕТРА.ВЕРВАЙТЕ МИ,ЗНАМ ГО ОТ ОПИТ.
Пътник

мдаааа

Мнение от Пътник »

аз от известно време ходиа на риба около Бобошево и не съм хващал кои знае какво, но в събота и аз съм там, дано да има късмет. пиши как е било в петък. иначе мои приятел разби кленовете точно в селото под моста, но с мухарка... а аз съм от у-лигофрените, които не признават нищо друго освен Нейно Величество ПЛУВКАТА. Все пак моля те пиши как е било в петък и къде точно си бил. там съм хващал огромни черни прени и морунажи по около 0,5 кг.
е малко излъгах...
аре
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ У-ФИЦИАЛНО

Мнение от ВАЛЬО »

ПЪТНИКО НЕ МОГА ДА ДАМ ИНФО. ЗА ПЕТЪК ПОНЕЖЕ ЩЕ ТРЪГНЕМЕ НА ОБЯД И ЩЕ СЕ ВЪРНЕМ В СЪБОТА ВЕЧЕР,АКО НЕЩО НЕ СЕ ПРЕЕБЕ.САМО НА ПЛУВКА МИСЛЯ ЧЕ БОБОШЕВО НЕ Е НАЙ ДОБРОТО РЕШЕНИЕ ТАМ Е ПО РАЗЛЯТА РЕКАТА И НЯМА МНОГО ВИРОВЕ.ТРЪГНИ НАГОРЕ КЪМ ПАСТУХ,ОТ ЖЕЛЕЗНИЯТ МОСТ НАТАТЪК ИМА СУПЕР МЕСТА.И АЗ НЕ СЪМ МУХАР,НО НА БУЛДО С ИЗКУСТВЕНА МУХА СЪМ ЛОВИЛ ПРИЛИЧНИ КЛЕНДАЦИ.НЕ ЧЕПАРЕ А ЕДНА МУХА.МИСЛЯ ДА ПРОБВАМ ЕДИН МЕСТЕН МЕТОД И АКО СТАНЕ ЧУДО И МИ ВЪРЖЕ ЩЕ СПОДЕЛЯ.КОЛКОТО ДО ОГРОМНИТЕ "ЧЕРНИ ПРЕНИ"ПРЕДПОЛАГАМ МРЕНИ,ОПРЕДЕЛЕНО ПОСЛЪГА,НАЙ ГОЛЯМАТА ЧЕРНА МРЯНА КОЯТО СЪМ ЛОВИЛ БЕШЕ 25СМ.
ПЪТНИК

Мнение от ПЪТНИК »

ЧЕРНИТЕ "ПРЕНИ" наистина са черни мрени, но за това не съм послъгвал, аз това и имах предвид под огромни - 20-25 см.
успех ти желая.
иначе за мястото - имам един любим завой по реката - на 2-3 км. след Бобошево!
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ВИ У-ФИЦИАЛНО

Мнение от ВАЛЬО »

ЗАВОЯ Е СУПЕР МЯСТО,ИМАЛ СЪМ ДОСТА ДОБРИ ИЗПЪЛНЕНИЯ ТАМ,В ТОЗИ УЧАСТЪК ИМА СТРАШНИ МЕСТА ЩЕ ГИ СПОДЕЛЯ НЯКОЙ ПЪТ,А СЕГА ТРЪГВАМ.НАСЛУКА НА ВСИЧКИ.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”