яз.Кърджали и Студен кладенец

Модератор: Кърцата

slims
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 9:20 pm
Местоположение: София

яз.Кърджали и Студен кладенец

Мнение от slims »

Привет на всички колеги
Смятам да посетя язовирите Кърджали и Студен кладенец,но незнам нищо за тях/каква риба има там и какво дава в момента/.Лично аз предпочитам да ловя на плувка,а колегите на тежкко или влачене с рапала и блесна.Моля ако някой има информация нека да каже.А когато се върнеме и аз ще кажа къде и какво сме направили.Предварително благодаря.
Бъди добър,прави добро
ПЪТНИК

Мнение от ПЪТНИК »

[img]%20не%20знам%20аз%20съм%20бил%20там%20преди%20десетина%20години.%20не%20хванах%20нищо%20само%20един%20огромен%20косту,%20той%20ме%20убоде%20и%20аз%20го%20изпуснах%20във%20водата.%20АМА%20МИ%20СЕ%20БРОЙ%20ДА%20ЗНАЕШ!!![/img]
slims
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 9:20 pm
Местоположение: София

Мнение от slims »

Утре тръгваме за студен кладенец.Имаме колега от Хасково и той също ни даде информация за този язовир.Имало добри места за бивак/все пак ще стоиме 1 седмица/ А за кустура не се и съмнявам че има там такава риба ,на Тракиец /той е на около 50км.от там ,но няма добри места за по-дълъг престой/ сме ловили промишлени кличества само на подвижна плувка. :D .На студен кладенец имало и бяла риба доста добри екземпляри,но за този сезон не се знае дали ще дава :( . А шарана вече бил тръгнал,все пак там е по топло от София.Благодаря за информацията.като се върнеме ще кажа какво сме направили и дали си заслужава да се бие път до там.
Пожелавам ви добри риболовни успехи през уикенда :D
Бъди добър,прави добро
Гост

Мнение от Гост »

Някой знае ли как стоят нещата със сома на "Студен кладенец"?
slims
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 9:20 pm
Местоположение: София

Мнение от slims »

Вече със сигурност мога да ви кажа на яз.Студен кладенец риба не се лови :cry: Преди 5 години язовира е бил опасан с мрежи и всичката риба е изнесена за Гърция и Турция.Сега освен каракуда(в някои спокоен залив между водораслите и шавара),дребни кленчета , уклеи и 3 сантиметрови слънчевки ,друго НЯМА .
За повече инфо провери в Неуспешни излети
Бъди добър,прави добро
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Мнение от fixxer »

лоша работа :evil: тъкмо се замислих за едно пътуване до там :idea:
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”