инфо за Доспат

Модератор: Кърцата

emo04
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 2:05 pm

инфо за Доспат

Мнение от emo04 »

здравейте колеги!
утре тръгвам за Доспат от към Сьрница на Романтика за 5 дни.Нямам лодка.Моля някой ако има информация от тези дни да сподели какво и как да търсяот брега.Предварително ви благодаря!
Аватар
StoychevV
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 10:30 pm
Местоположение: Габрово.България

Re: инфо за Доспат

Мнение от StoychevV »

Здравей,колега и ние утре пристигаме в Доспат там ще сме в едно хотелче.Може да се засечем по язовира.Да кажем че целта са ни костурите,ще видим какво ще стане имам инфо за тях и червеноперки излизали някъде под града а къде точно ще видим като идем :drinkers:
emo04
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 2:05 pm

Re: инфо за Доспат

Мнение от emo04 »

:drinkers:
iliqn_d
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Пет Апр 18, 2008 8:55 pm

Re: инфо за Доспат

Мнение от iliqn_d »

Привет колеги,бихте ли споделили след излетите какви са условията на местата където сте били от към цени за спане и хапване.И ако може нещо за риболова ,че съм намислил с жената да прескочим до там в края на месеца за 2-3 дни.Поздрави и наслука :drinkers:
Аватар
BOBI MITREV
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 1:55 pm
Местоположение: гр.Петрич

Re: инфо за Доспат

Мнение от BOBI MITREV »

iliqn_d написа:Привет колеги,бихте ли споделили след излетите какви са условията на местата където сте били от към цени за спане и хапване.И ако може нещо за риболова ,че съм намислил с жената да прескочим до там в края на месеца за 2-3 дни.Поздрави и наслука :drinkers:


Здрасти колега, аз бях е на това място http://dospat-orlino.com/ и в четвъртък пак пак съм там.
Излиза по някоя червеноперка, уклей и костур.
Аватар
lglpb
новобранец
новобранец
Мнения: 52
Регистриран на: Чет Май 18, 2006 3:50 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: инфо за Доспат

Мнение от lglpb »

вечер към 19.00 по брега дава костур на блесна 1.0 , на мепс бяла - имитира малък чаушан
А мен най-ме кефи да си хващам на "Доспат"! :fishing1:
emo04
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 2:05 pm

Re: инфо за Доспат

Мнение от emo04 »

Здравейте колеги.Аз бях на Романтика от към Сърница.Бунгалата са добри 45 лв 3 легла.Има саит и всичко което пише е вярно.Малко скъпичко ми се видя хапването в ресторанта ,но има условия да си правиш скарата сам.Ловихме предимно каракуди,излизаха и доста едри,по някоя червеноперка и костур.На рибе може да се извади доста костур.Каракудата излизаше на торен и бял.Но трябва да си намериш място..при комплекса нямаше хубави места.Наслука!
ivanpg
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 1:04 pm

Re: инфо за Доспат

Мнение от ivanpg »

Здравейте, виждам малко е старичка темата.. но реших да не спамя с нова..
На 12.07.13 ми предстои излет на Доспат, ще бъда благодарен за всякаква информация.
Ще бъдем някъде около СОМАТ.

Предварително благодаря за помощта. :drinkers:
xela2001
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Юли 03, 2013 8:51 am
Местоположение: пазарджик

Re: инфо за Доспат

Мнение от xela2001 »

Каракуда сутрин рано под Сърница в затревените места,пъстърва на тролинг пак около Сърница основно надвечер или закотвен навътре на паста.Но СОМАТ ми се струва, че ти е далечко.Успех.
Аватар
BOBI MITREV
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 1:55 pm
Местоположение: гр.Петрич

Re: инфо за Доспат

Мнение от BOBI MITREV »

Тая събота и неделя бях на караваните след Сомат, за два дни извадих десетина каракуди няколко костура и много слънчавки. Търсих най-вече червеноперка, захраних с цяла кофа/голяма кофа/ кюспе, два пакета захранка за червеноперка, пшеница два пакета , царевица две кутии, бели червеи 500 гр. От 15 години го посещавам той язовир по няколко пъти годишно и се убеждавам че от година на година става все по зле и по зле.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”