за 3 дни на яз.Малко Шарково !

Модератор: Кърцата

Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

за 3 дни на яз.Малко Шарково !

Мнение от ribarq »

Здравейте колеги мисля петък събота и неделя да отскоча до малко шарково но незнам какво е състоянието на яз. в момента някой ако даде информация ще съм му много благодарен ! ще ходя само за шаран !!! Дано само тези бури който вилнеят да отихнат до тогава !!!благодаря предварително !
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Мнение от mita4eto »

Привет, колега!
Успяхте ли да отидете на Шарково? Беше малко кофти времето, дано не ви е уплашило. Надявам се ще споделиш с нас как е минал излета ви :)
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ribarq
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1424
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 12:38 am
Местоположение: Хасково/Бургас

Мнение от ribarq »

За сажаление времето беше повече от кофти и не отидохме, но за сметка на това посетихме едно микро яз. до яз. Тракиец .... там ни опраска дъжда и накрая нищо само на плувките искарахме червеноперка и каракуда (таранка ) после едвам се измакнахме от калните черни патища като се наложи да бутаме на някои места ! добре че не сме отишли на шарково ! Но смятам да го посетя за 2-3 дни преди забраната ! пък и никой не даде инфо ! как да трагне човек ! :):):) мен едни приятели са били там преди 1 седмица и само 2 шарана по 2 кила и времето е било много кофти и при тях , малко още да се постопли и тогава ше му е маиката , предполагам ! НАСЛУКА !
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Мнение от mita4eto »

Колега ribarq, верно тва време се развали и ще се бере бая студ на язовира, а за калта - да не говорим :wink:
Иначе чух от авери, че дребната риба се е активизирала и дава добре белица, баби и таранка, но от шарковски набези и следа нямало. Не мога да гарантирам за истинността на това инфо, понеже не съм бил аз там, но предполагам, че без ситна риба няма да се остане при излет там. Друг е въпроса със шарковците ... за там и аз мисля, че още е раничко.
Но със сигурност преди забраната ще мина да прослушам как е положението там, аре НА КУКА! :wink:
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”