Войводиново ИЛИ Труд?

Модератор: Кърцата

Аватар
vankata81
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 2:10 pm
Местоположение: Пловдив

Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от vankata81 »

За войводиново картинката ми е ясна,почти всяка седмица ходя на някой от многото които са там. И вече ми омръзна. Дали някой колега може да ми каже какво е положението в с.Труд клетките,полицейския ,при певеца......? ДАЛИ ДА СМЕНЯ ДЕСТИНАЦИЯТА ИЛИ ДА СИ ХОДЯ НА ТРОФЕЯ. По принцип на всякъде е един дол дренки ама като няма къде другаде пак сме там.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от dimmitov »

Аз съм утре на Войводиново след Трофея.За полицейския на Труд знам че няма много вода , иначе уж има риба, има и двама собственици доколкото разбирам.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от butnik »

Вчера бях там -след Трофея/тоя Трофей само името му такова :lol: :lol: /на 10-те лева се извадиха 4-5 шаранчета около 1-1.5кг,аз наблегнах на каракудата с мача.Вятъра беше ужасен и въпреки това се ловяха риби.На тръгване имаше едно момче на Петарката и вадеше добър шаран,като минавах покрай него.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
tera-2
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 9:59 am
Местоположение: Пловдив

Re: Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от tera-2 »

Това намерих като информация за полицейския от 05.04.2013.Цитата е от карпа
goldenboy:
язовира има нов арендатор
язовира беше изпразнен и беше извадено 5 тона толстолоб поради причината,че пречиха за риболова на шарана ВСИЧКАТА ДРУГА РИБА СИ Е В ЯЗОВИРА питате се къде,който е идвал на язовира знае че на дигата има половин метър тиня и има голяма дупка дълбока 2-ва метра от едната страна която в момента си е с това ниво - рибата е там .
Риболова е забранен докато не дойде вода.
Ще има нови правила,условията ще са същите с малки промени,моля всички пловдивчани и рибари който искат да идват на рибарника да следят темата скоро ще пусна в форума всичко което ви интересува и ще ви информирам за всичко което трябва да знаете
на язовира ще има и барче в момента са насадени дървета за да може лятото да има сянка
предстои зарибяване с трофейни шарани също така и такива между 1,5-3кг и щуки.
Есента в язовира бяха пуснати бели риби.

В момента язовира се чисти и оправя за новия риболовен сезон 2013г.,нашата цел е да създаден едно място което ще съчетава приятния риболов с красивата природа,чистия въздух и отдалечаващото човека приятно чуство от прашния град и ежедневните проблеми.
Достъпен за всички рибари-млади и стари и едно от най-важните неща в близост до гр.Пловдив на 4км от града.
Това е от мен,другото го оставям на вас сами да се обедите и в най-скоро време да се срещнем с всеки един от вас на Пашкулското езеро(новото име на полицейския рибарник)
COOCON LAKE
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

goldenboy написа:като не знаете по хубаво да не пишете глупости
язовира има нов арендатор
язовира беше изпразнен и беше извадено 5 тона толстолоб поради причината,че пречиха за риболова на шарана ВСИЧКАТА ДРУГА РИБА СИ Е В ЯЗОВИРА питате се къде,който е идвал на язовира знае че на дигата има половин метър тиня и има голяма дупка далбока 2-ва метра от едната страна която в момента си е с това ниво - рибата е там .
Риболова е забранен докато не дойде вода.
Ще има нови правила,условията ще са същите с малки промени,моля всички пловдивчани и рибари който искат да идват на рибарника да следят темата скоро ще пусна в форума всичко което ви интересува и ще ви информирам за всичко което трябва да знаете
на язовира ще има и барче в момента са насадени дървета за да може лятото да има сянка
предстои зарибяване с трофейни шарани също така и такива между 1,5-3кг и щуки.
Есента в язовира бяха пуснати бели риби.

В момента язовира се чисти и оправя за новия риболовен сезон 2013г.,нашата цел е да създаден едно място което ще съчетава приятния риболов с красивата природа,чистия въздух и отдалечаващото човека приятно чуство от прашния град и ежедневните проблеми.
Достъпен за всички рибари-млади и стари и едно от най-важните неща в близост до гр.Пловдив на 4км от града.
Това е от мен,другото го оставям на вас сами да се обедите и в най-скоро време да се срещнем с всеки един от вас на Пашкулското езеро(новото име на полицейския рибарник)
COOCON LAKE :wink:
То и в нашия форум се изказа тоя пич,или по - скоро е ползвал копи-пейст,ама да видим как ще потръгне работата.
Ето темата:
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.p ... &start=465" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Изображение
Аватар
tera-2
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 9:59 am
Местоположение: Пловдив

Re: Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от tera-2 »

Сори за спама адаш, но съм я пропуснал темата заради заглавието. С хищниците съм на "вие", а и не само :)
smillo9123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 2:26 pm

Re: Войводиново ИЛИ Труд?

Мнение от smillo9123 »

Какво става с "COOCON LAKE" от кога ще може да се ходи и ако някой има информация ще съм благодарен да я сподели :)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”