С кой автобус до яз.Искър

Модератор: Кърцата

power123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 8:46 am

С кой автобус до яз.Искър

Мнение от power123 »

Някой ако може да помогне с измислянето на маршрут и следователно кой автобус да вземем от Овча купел, Горна баня до Искъра, че сме се организирали няколко момчета за събота и неделя, а никога не сме ходили в този район и не мога да се оправя в сайта на софиятрaфик.В Овча купел минават рейсовете 11,60,73,102,111. Mислех го някак с 11-ката до последната спирка и от там хващаме 3ка за към Панчарево :D , но ми се стори доста и исках да видя какво ще кажете ... Благодаря предварително :(
batzeto
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Нед Мар 22, 2009 1:39 pm
Местоположение: София

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от batzeto »

Колега,здравей,преди години, когато още ходихме с аверите на Искъра ползвахме маршрутката до Самоков .Рейс мисля, че няма или ако има трябва да го вземете от някоя автогара,но вече съм забравил от коя.
Поздрави !!!
Зависим от риболова !!!!!
Аватар
namaste
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 2:46 pm

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от namaste »

Автогара ЮГ. Намира се в под моста в квартал Изток, ако не се лъжа преди КАТ
Маршрутки има със сигурност, но мисля че има и автобус... не знам какви са им разписанията, така че ще трябва да си проверите. Успех и наслука!
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от MITKO70 »

Похвално е момчета,че заради любимото хоби ,търсите всякакви варианти.На времето и ние ,а сме от един квартал-Горна баня ,ходехме с влак на Дяково,Арката,Струма.Това което знам,и намерих,надявам се ще ви помогне,автобусите тръгват от автогара Юг,до там имате варианти.
http://avtogari.info/search.php?start=% ... 0%9E%D0%92" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.avtogara-sofia.info/search/l ... 0%AE%D0%B3" onclick="window.open(this.href);return false;
Търсете автобус през Щъркелово гнездо,слизате там :wink: и малко пеша. :D Успех и да пишете.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
bokser
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 516
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 8:03 am
Местоположение: Благоевград

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от bokser »

Да не отварям нова тема... Днеска минах през Щъркела и щракнах някоя и друга снимка...
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
BIGVAS13
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 124
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 12:43 am

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от BIGVAS13 »

Автобуси няма сигурно е.Отива се с маршрутката за Самоков.Тръгва от Автогара ЮГ.
Първа в 7:00 ч минава през Окол.Ако отивате на Щъркела хващате втората в 7:30 ч
Последната маршрутка за прибиране през Щъркела е в 18:30 от Самоков.На Щъркела е около 18 и 45.Ако я изпуснете спане на язовира :)
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от MITKO70 »

Явно за едно и също става дума,защото като гледам разписанието от първи ми линк,който съм им сложил,съвпада с това който пишеш за маршрутките ,като разписание.Просто сега пътуват малки автобусчета,някой им казват маршрутки :wink:
Нивото е на язовира е супер,почти макс. :wink:
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
power123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 8:46 am

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от power123 »

Благодаря много на всички ще направя едно репортажче, ако успеем да се приберем :D :D
usmiwka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 9:30 pm

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от usmiwka »

А маршрутката може ли да се хване някъде около Панчарево или не спира там?Някой знае ли колко е билета и колко багаж имаш право да качиш с теб?
Аватар
namaste
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 2:46 pm

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от namaste »

Ами багаж може да качваш и повече мисля, поне ние сме ходили към Рила през Самоков и сме влачили големи раници, палатки и тн. Билета сигурно ще около 4-5 лв до Самоков е 7лв
vladislavista
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 6:40 pm
Местоположение: гр.София

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от vladislavista »

Колега, има маршрутки и рейс, които тръгват от автогара ЮГ.
Разписанието им е на 30мин., само гледайте да не хванете маршрутка през Окол, задължително тябва да е през Щъркела за Самоков, цената на билета е 4.50лв или 5лв до Щъркела може да вземете и повече багаж.
Може да се качите и от Окръжна болница, като за целта трябва да сте малко преди спирката за да ви видят.
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от Бат Стан »

usmiwka написа:А маршрутката може ли да се хване някъде около Панчарево или не спира там?Някой знае ли колко е билета и колко багаж имаш право да качиш с теб?
Евала пичове, тва сме ние - старата школа, с автобус за скобар на Крупник и с влак за мряна на Земен и с електричката за кефал у дефилето. Маршрутката може да се хване на първата спирка в Горубляне и по-нататък по спирките на автобуси №1 и 3 по пътя за Панчарево, само трябва да сте малко преди спирката застанали и да му махнете, табелата на рейса е "София - Самоков", ще ви остави на Щъркела. Разписанието е такова, каквото са ви го дали колегите. Поздрави и наслука!
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: С кой автобус до яз.Искър

Мнение от naskobo »

bokser написа:... Днеска минах през Щъркела и щракнах някоя и друга снимка...
Благодаря, точно тези снимки ми трябваха, въпреки , че не ми хареса видяното.
Язовира е на мах, местата са във водата, ще бъде мъка велика :(
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”