Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Модератор: Кърцата

ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от ВАЛЬО »

Здравейте колеги,цяла седмица говорехме с един приятел за излет на Лобош,излета беше предвиден от сряда до петък,вчера ми отказа с обяснението "мързи ме,лошо време и т.н"изключително несериозно отношение,да не кажа и друго по точно определение :twisted: :twisted: :twisted: .С две думи провали ми се седмичния риболов.

Предложението ми е -Лобош(Пчелина)тръгване на обяд,ловене от към 17 до20часа,весела част,спане,сутрешен риболов,следобедна почивка,вечерен риболов,пак весела част,сутрешен риболов и на третия ден към обяд прибиране.СТАВА ДУМА ЗА СТАЦИОНАРЕН РИБОЛОВ ОТ ЛОДКА.Риболов на костур и всякаква мирна риба.Лодка,тента и транспорт от мен,спането също може да се измисли(в смисъл имам и палатки),компанията от желаещ.Уточнявам в лодката можем да ловим и трима но двама е препоръчителния вариант предвид всякакви щуротии които слагам в нея и по голямото удобство.

Варианти:
Първи (предпочитан защото нямам търпение)тръгване в понеделник 22ри,прибиране сряда.
Втори тръгване вторник23ти,прибиране четвъртък.

Ако има желаещ пишете тук или на ЛС.Моля за сериозни предложения и обещания ,да не си чешаме езиците.
Няма за какво толкоз да му се косим на живота,и без това няма да се измъкнем живи от него.
Аватар
ROSEN_GB
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Съб Мар 28, 2009 10:03 pm
Местоположение: Габрово. Skype: rosen_gb

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от ROSEN_GB »

Аз поради подобни причини почнах да ходя сам и да не се моля на никой.
Не е важно колко ще хванем, важно е колко ще изпием!!!
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от ВАЛЬО »

ROSEN_GB написа:Аз поради подобни причини почнах да ходя сам и да не се моля на никой.
Сам мога да ловя ама сам ли да си пия ракията вечер, и да си ям пържолите :lol: :lol: :lol:
Иначе не се моля на никого само предлагам,ако има желаещ окей ако не ще се справя. :D
Няма за какво толкоз да му се косим на живота,и без това няма да се измъкнем живи от него.
Аватар
ROSEN_GB
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Съб Мар 28, 2009 10:03 pm
Местоположение: Габрово. Skype: rosen_gb

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от ROSEN_GB »

Имах в предвид не се моля на моите познати вече. Но и аз като теб писах в форума като теб да търся нови запознанства с цел съвместен риболов. Не се разбрахме добре. Вчера се върнах и бях 7 дена и се се намират и други хора самички на язовира за споделяне на масата. Кво да се прави нямат пари хората и си правят сметката.
Не е важно колко ще хванем, важно е колко ще изпием!!!
ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от ВАЛЬО »

Офертата за 23ти отпада,договорен е излета.

Предложението ми остава в сила за всяка следваща седмица,за всеки язовир ,или Дунав на разумна дестинация(примерно ,но не задължително)до 250-300км от София.За всякакъв риболов, от лодка(без кльонк защото не мога) или брега.
Моите предпочитания са за през седмицата,защото през уйкендите е лудница.
ROSEN_GB написа:Имах в предвид не се моля на моите познати вече. Но и аз като теб писах в форума като теб да търся нови запознанства с цел съвместен риболов. Не се разбрахме добре. Вчера се върнах и бях 7 дена и се се намират и други хора самички на язовира за споделяне на масата. Кво да се прави нямат пари хората и си правят сметката.
Разбрах те колега,и аз имах предвид познатите си :D
Колкото до това за безпаричието си прав на 90%,повечето ми познати им се ходи та им се плаче,ама трябва да бачкат няма начин.Ядосвам се на двама трима които са безделници и се правят на рибари ама само пред компютъра.
Между другото нищо не ми пречи да отскоча и до Габрово :lol: :lol: :lol:
Няма за какво толкоз да му се косим на живота,и без това няма да се измъкнем живи от него.
Аватар
ROSEN_GB
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Съб Мар 28, 2009 10:03 pm
Местоположение: Габрово. Skype: rosen_gb

Re: Има ли желаещ за съвместен риболов на Лобуш?

Мнение от ROSEN_GB »

:lol:
Не е важно колко ще хванем, важно е колко ще изпием!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”