Завранена ли е р.Искрицка

Модератор: Кърцата

fiksan1969
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Юли 31, 2009 9:27 pm

Завранена ли е р.Искрицка

Мнение от fiksan1969 »

Някой чел ли е цялата заповед07.02.2013 г. на Министъра на земеделието и храните относно забрана за извършване на риболов през 2013 година в рибностопанските обекти по чл. 3, ал. 1л, т.1 и т.2 от ЗРА или в зони от тях.Става въпрос за р. Искрецка.Можете да я прочетете в саита на ИАРА.Относно ?дали е завранена р.Искрецка. Благодаря.
valerivp1974
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Фев 19, 2011 1:42 pm

Re: Завранена ли е р.Искрицка

Мнение от valerivp1974 »

Аз съм я чел цялата.Пише София област река Урдина.След 10 области пише София област река Искрецка от извора и до вливането и в река Искър.А на тези,които ми пишат,че казваме че е забранена,за да си ловим само местните,искам да им кажа,че по реката съм виждал само софийски коли.Всички знаем,че колкото по малко местни по реката,толкова повече риба може да остане в нея.Моля някой,ако може да ми каже забранена ли е реката,защото не всички сме месари.Малко сме хората в местноста,които зарибяваме,а не ловим.Много хора няма да са доволни,че сме зарибявали с американка-по 2000 бройки на есен всяка година\5 години подред\но иначе реката щеше да остане само за барбекю.
Аватар
suhia_ribar
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 164
Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 6:31 pm

Re: Завранена ли е р.Искрицка

Мнение от suhia_ribar »

Колеги,реката е в режим "хвани и пусни" за балканската пъстърва!Това е.
Относно американките,по-добре по 1000 балканки на есен,отколкото 2000 американки.
cvetan_metodiev
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Дек 01, 2011 3:58 pm
Местоположение: София

Re: Завранена ли е р.Искрицка

Мнение от cvetan_metodiev »

suhia_ribar написа:Колеги,реката е в режим "хвани и пусни" за балканската пъстърва!Това е.
Относно американките,по-добре по 1000 балканки на есен,отколкото 2000 американки.
Напълно подркрепям мнението ти!
Нека всички хващат, нека всички пускат:)
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”