Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Модератор: Кърцата

dragon1ce
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 9:24 pm

Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от dragon1ce »

Здравейте,мисля да отида на почивка на язовир доспад и си намерих място в тази вила намираща се близо до брега на язовира.Почивката ще е от 12.08 до 17.08.
Та въпросът ми е някой посещавал ли е тази вила за да каже едно мнение за нея и междувременно за самия язовир.
Понеже ще е непознат за мене водоем да дадете малко информация каква риба върви и някакви тактики,понеже съм начинаещ риболовец.

Благодаря предварително.
пп.След връщането ще кача снимки.
cvetoslav_78
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Мар 11, 2013 5:29 am
Местоположение: Бобов. дол

Re: Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от cvetoslav_78 »

Моето лично мнение е да си почиваш палноценно.Риболова на този язовир е много слаб явно и от там мрежите не излизат от водата.
dragon1ce
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 115
Регистриран на: Сря Авг 22, 2012 9:24 pm

Re: Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от dragon1ce »

Хайде да съм по-точен.Баба и дядо ще си почиват докато аз риболовствам.Много съм зарибен по риболова,но просто опита ми е малко и сега искам да се уча.Затова ги замолих да отидем да практикувам малко а дали ще има нещо сичко е до късмет.А зададох тази тема да може някой да даде съвет на какво върви,какви рибки и дали мястото е хубаво.
usmiwka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 9:30 pm

Re: Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от usmiwka »

Мястото е уникално от към природа.За риболова-най-добре гледай какво правят местните.Аз бях през юли месец там,ловяха се каракуди,но имаше много треви по дъното.Най-добре се ловеше на пружина с две куки над нея на 20-30 см и стереопор на куките+бял червей.Иначе майсторите ловят и по някоя пъстърва.Риболовът е преди всичко сутрин рано,ставай в 5 часа и отивай,аз ходех на така нареченото "рибното",там ходят и доста местни,от които може да научиш доста неща за този язовир.
usmiwka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 221
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 9:30 pm

Re: Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от usmiwka »

Мястото е уникално от към природа.За риболова-най-добре гледай какво правят местните.Аз бях през юли месец там,ловяха се каракуди,но имаше много треви по дъното.Най-добре се ловеше на пружина с две куки над нея на 20-30 см и стереопор на куките+бял червей.Иначе майсторите ловят и по някоя пъстърва.Риболовът е преди всичко сутрин рано,ставай в 5 часа и отивай,аз ходех на така нареченото "рибното",там ходят и доста местни,от които може да научиш доста неща за този язовир.
djkoliob
новобранец
новобранец
Мнения: 99
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 8:12 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от djkoliob »

На "рибното" е добър вариант, но недей да таиш големи надежди, за каракудата ти писаха, за костур на леко дъно с малки рибки, за пъстърва на кускус объркан със специална паста за нея :) , но за повече информация отиди в риболовният магазин ПРИ ЦАРЯ, и там може да ти дадат актуална информация за момента.
djkoliob
новобранец
новобранец
Мнения: 99
Регистриран на: Съб Мар 14, 2009 8:12 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Вила „Класик" Доспат-риболов на яз.Доспат

Мнение от djkoliob »

и за вилата - не е на брега на язовира, а на 2-3км от него, по добре да ходиш с колата :)
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”