Питане към колегите от Кърджали и не само към тях

Модератор: Кърцата

Аватар
levski
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 10:07 am
Местоположение: София

Питане към колегите от Кърджали и не само към тях

Мнение от levski »

Колеги,в началото на м.октомври с приятели сме решили да посетим яз.Кърджали. Досега не съм ловил риба на този особено красив язовир, и затова ви моля да ми препоръчате места за нощувки,но в бпизост до тях да има възможност да се пуска стъклопластова лодка с колесар.Ще съм благодарен на всеки който се отзове. Пропуснах да кажа че смятаме да тролим и според мен е по добре да сме по далече от стената???
Аватар
del71
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 5:32 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Питане към колегите от Кърджали и не само към тях

Мнение от del71 »

Насочете се към хотелите и къщите за гости на с.Главатарци. Избора е голям и има много удобно место за пускане на стъклопластова лодка с колесар. Наслука!

пп. При интерес мога да ви препоръчам места удобни за нощуване....но това на лични за да не прозвучи като реклама в форум.
Аватар
levski
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 10:07 am
Местоположение: София

Re: Питане към колегите от Кърджали и не само към тях

Мнение от levski »

Благодаря за бързия отговор,но ми се иска някъде по нагоре.Денят през октомври е доста малък и не искахме да губим време за дълги преходи. Аз прегледах офертите на хотелите в Главатарци, и съм се спрял на св.Константин.Все пак ако има и други варианти- моля споделете ги!
Аватар
del71
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 5:32 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Питане към колегите от Кърджали и не само към тях

Мнение от del71 »

Хубаво изглежда това хотелче. А и брега в близост е подходящ за пускане на лодка от колесар. На 100-150метра.
Друг вариант е хижа Боровеца, но нито условията са толкова добри, нито има от къде лодката да се спусне безпроблемно. А и не съм сигурен дали по това време на годината рибата е нагоре към двете нули на язовира.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”