яз.Батак по празниците

Модератор: Кърцата

Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

яз.Батак по празниците

Мнение от pacho69 »

Колеги по празниците заминавам 2-3 дена към Батак (Цигов чарк) и мисля да метна някоя друга въдица, ако нямой има прясна информация за водоема, моля да сподели. Мисля да пробам на фидерастите?
По-голям шаран от рибаря няма...
vlqdo
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 7:01 pm

Re: яз.Батак по празниците

Мнение от vlqdo »

Миналата седмица бех там 2 нощувки 3 дена и тарсих костур,водата е прекалено много и за 3 дена 3 костурчета :) колегата до мен беше на царевица и хвана някаде кам 3 шаранчета по 1кг и си ги пусна обратно :) Много вятар има там то си е закон,ако питаш мен по добре на широка поляна но все пак ти пожелавам успех :) а ракията варви много с паржоли :)
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: яз.Батак по празниците

Мнение от pacho69 »

Мерси за инфото колега, направо уби всичко детско у мене, ше зема да заложа повечко на ракията и мезетата, да не съм хептен капо. Въпреки туй, ако някой е бил тия дни на там моля да сподели...
По-голям шаран от рибаря няма...
alnike
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Сеп 08, 2013 6:30 pm

Re: яз.Батак по празниците

Мнение от alnike »

Здарвейте колеги, сега се връщам от яз. Батак. Бях там между 06.09.2013 и 08.09.2013г., не хванахме никаква риба, независимо че много я глезихме (торен, бял, царевица, жито, рибка, блесна, фидер и т.н.) - само слънчаци. Единият ден бяхме тръгнали към дъното, но спряхме отляво - горе долу по средата на разстоянието и едно момче от Пазарджик ни скри шапката. Една въдица на дъно и една блесна извади 10 костура за 2-3 часа, като някои бяха много добър размер. Хвърляхме до него и нищо. Мятат много на далече блесната (това беше обяснението).
Така че много много слабо от Батак (всички наоколо се оплакваха, че няма риба).
На слука на всички.
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: яз.Батак по празниците

Мнение от pacho69 »

alnike написа:.........
Така че много много слабо от Батак (всички наоколо се оплакваха, че няма риба).
На слука на всички.
Да и аз току се върнах, даже и темичка пуснах. Очарован съм от Широка поляна...
По-голям шаран от рибаря няма...
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”