Кой и къде ще открива сезона :)

Модератор: Кърцата

Аватар
Fishing_Fan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 654
Регистриран на: Сря Апр 28, 2004 11:07 am
Местоположение: Шумен

Кой и къде ще открива сезона :)

Мнение от Fishing_Fan »

В петък вечерта,отривам сезона на язовир Цонево,за 3 дена :)))
петък ще правим сомски риболов :)
съботата и неделята плувкаджииски и дънен :)))
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Мнение от Ribar »

аз незнам кога и къде ще го откривам но се надявам да е скоро защото го очаквам със нетърпение
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Мнение от fixxer »

ние с Иванка ще сме на Доспат както споменахме в други теми :roll:
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Мнение от Ribar »

бре fixxer заинтригува ме ... може ли и аз да се включа в излета .. ?Уф аз пък забравих че не сам си извадил още билет и че съм на даскало и че нямам 18 и че трябва да спим на палатка :D.
Еми в такъв случай на слука и на 2ма ви и искам после 1 снимка в интернет на която да има вашия улов. :D
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
kuneca
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Нед Апр 25, 2004 1:59 pm
Местоположение: София

i az 6e otkrivam:)

Мнение от kuneca »

Kolegi i az 6e otkrivam sezona na Dospat i se nadiavam s FIXXER i IVANKA da skusame pusturvite!!!!Are nasluka na vsi4ki!!! :o
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Мнение от Ribar »

ами хайде аз ви пожелавам наслука и да хванете както се казва "на дъртия сом баща му" и ... приятно изкарване , защото и емоциите са част от риболова :D :D :D :D :D
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”