Платика на Антон Ивановзци ~ яз. Въча~

Модератор: Кърцата

alarmata85
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Апр 04, 2014 8:57 pm

Платика на Антон Ивановзци ~ яз. Въча~

Мнение от alarmata85 »

Колеги , ако може малко инф. за този язовир, предстои ми да ходя другата седмица. Интересува ме дали върви някакъв риболов около михалково, стръв, място, ако може и фото, който е ходил там. Благодаря.
Аватар
мурджо
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Сря Окт 02, 2013 9:04 pm

Re: Платика на Антон Ивановзци ~ яз. Въча~

Мнение от мурджо »

колега,водата е ледена.от цанков камък постояно пускат студена вода.и вече риболова на михалково щее само мит.не си губи времето на антона,а на някои по равен и плитък язовир с по топла вода.антона беще преди 10 години.сега е само история.от както направииха цанков камък,не си струва ходенето
bayatov
фен клуб-скобар
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 1:56 pm
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Re: Платика на Антон Ивановзци ~ яз. Въча~

Мнение от bayatov »

А какви платики се ловяхаааааа.......
MILF - Man, I love fishing !
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Платика на Антон Ивановзци ~ яз. Въча~

Мнение от alankulu1987 »

Чух,че започнал чаушана на Осиково дере и чат пат някое килограмово шаранче и перки ;)
Не съм ходил да проверя, но братчеда е от Кричим, та той ми каза. Иначе наистина, какви риболови се правиха само на Михалково до преди 3 годинкиии .......... във върбите с лодката .... алеле майко :( :( :(
alarmata85
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Апр 04, 2014 8:57 pm

Re: Платика на Антон Ивановзци ~ яз. Въча~

Мнение от alarmata85 »

Ходих на язовира бяхме под осиковско дере, хващахме чаушан, червеноперка и костур, платика нямаше или поне ние не случихме на място където маже да има. Имаше колеги с лодки, които кльонкаха за сом, но не хванаха. Хващахме ги на дъно, шарен и земен червей.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”