Подарък от жена ми на Кърджали!

Модератор: Кърцата

grozev_sz
новобранец
новобранец
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Май 14, 2008 12:20 am
Местоположение: Стара Загора

Подарък от жена ми на Кърджали!

Мнение от grozev_sz »

И така,по традиция подаракът ми за Гергъовден от жена ми тази година е на яз.Кърджали(до Енчец-някакво хотелче).Моля колегите за помощ,за да открием подобаващо сезона.Каква риба има там и какво да търся евентуално в това време на годината?Предварително благодаря!
BEAR12
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 8:00 pm
Местоположение: Хасково

Re: Подарък от жена ми на Кърджали!

Мнение от BEAR12 »

Принципно има много изписано по темата за яз.Кърджали,но там може да ловиш всякакъв вид риба.От слънчевка до сом със завидни размери.Търси в търсачката на форума,предполагам ще останеш доволен от излета и язовира.Там е много хубаво.
Аватар
Woozercho0
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Авг 10, 2013 5:47 pm

Re: Подарък от жена ми на Кърджали!

Мнение от Woozercho0 »

До колкото знам най-много там излизат каракуди и скобари.
Hills
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 772
Регистриран на: Нед Окт 27, 2013 11:42 pm

Re: Подарък от жена ми на Кърджали!

Мнение от Hills »

Там има сомове чудовища,есетра,бяла риба и красива природа!
Ето линк с коментари и видове риба!
яз. Кърджали :: Риболов :: Всичко за рибите и рибарите в България. Язовири, Реки...
http://www.hvanah.com/index.php?page=lo ... d=100&go=1" onclick="window.open(this.href);return false;
най добре питай по телефона на базата има го в линка какво кълве там сега в>> Енчец<<
Хотелска база и ресторант „Панорама”, яз. Кърджали - детайли.
http://www.bghotelier.com/detaili-hotel ... ma-enchets" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Подарък от жена ми на Кърджали!

Мнение от antivik »

Ако си на сами Енчец основно бабушаци, уклейка, костур, каракуда, ако имаш късмен на дъно може и някой морунаш да нашвъркаш, но..... За скобара са те метнали той е по на горе в нулата, де се влива Арда и в самата река, може да го търсиш и по Сутлийка, но трябва да се знаят местата.
Сом и шарандаци - трудна работа, мястото е много оживено, бая гюрултия се дига от заведенията, мрежарите не спят и казаните риби се врът на трудно достъпни места. Бялата риба сега се е дръпнала по към нулата де изплитчава /но това за този язовир си е бая относително, той си е бая дълбок/.
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”