Откриването

Модератор: Кърцата

Рибеца
новобранец
новобранец
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 12:27 pm
Местоположение: Плевен

Re: Откриването

Мнение от Рибеца »

vesko29 написа:На 25-ти ходих на р. Искър. Излезе само каракуда , повечето беше с хайвер и веднага я връщах. Наистина подраниха с откриването на сезона.
Къде точно на реката колега
vilimircho
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Нед Фев 06, 2011 9:28 am

Re: Откриването

Мнение от vilimircho »

На язовир Студен кладенец на 24ти и 25 май едри каракуди постоянно ,но за съжаление само те ! Въпреки това времето ,природата и земетресението бяха страхотни ;)
vesko29
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Юли 15, 2011 8:41 pm

Re: Откриването

Мнение от vesko29 »

Рибеца написа:
vesko29 написа:На 25-ти ходих на р. Искър. Излезе само каракуда , повечето беше с хайвер и веднага я връщах. Наистина подраниха с откриването на сезона.
Къде точно на реката колега
Веца на. Лакатник
ra1nbow
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 5:14 pm

Re: Откриването

Мнение от ra1nbow »

на яз.Тича пък откриването беше много добро ловиха се гол след гол червеноперки каракуди и платики успех на всички през летния сезон !
бай марин
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 05, 2014 8:39 am
Местоположение: Ст.Загора

Re: Откриването

Мнение от бай марин »

Земетресения,Избори,Хайвер,то ако бяха удължили забраната пак щеше да е голямо реване. Сега пък защо я разрешили толкова рано? То ние все сме недоволни от нещо и все нещо и някой ни пречи! :rolleyes:
Аватар
pala4a82
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 147
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 10:03 pm
Местоположение: ямбол

Re: Откриването

Мнение от pala4a82 »

24-25язовир малко шарково една каракуда около кило една бяла около 1.500 един трофеен костур и няколко по малки.Но засметка на рибата мезе и ракийка доволно
риболова е болест която не се лекува само се задълбочява
Аватар
Sorcerer
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 11:12 am
Местоположение: Бургас

Re: Откриването

Мнение от Sorcerer »

Откриването се състоя на 25.05 - Първо гласуване, след това мотане из къщи и някъде към 12:30ч. заехме изходни позиции.

Мястото- стената на язовир Мандра.
IMG_1944.JPG
IMG_1944.JPG (1.42 MiB) Преглеждано 975 пъти
Риболовното оружие -Apollo TE 800 8 м. директен, досега не-тестван от моя милост.
IMG_1942.JPG
IMG_1942.JPG (1.66 MiB) Преглеждано 975 пъти
Впечатленията ми са, че въдицата си е много добра за парите си.
Кълвеше основно каракуда около 150-250 гр., разредена с 3 екземпляра по около 500-600 гр., имаше няколко удара на костури около педя 4-5 на брой, ситна червеноперка, която директно биваше пускана обратно, както и на 2 хубави бабушки. Основно вземаше на мартеница от бял и червен, на торен се назлъндисваше, а за царевица изобщо и не искаше да чуе.
Те така откарахме до 20:00ч. , последва снимка с уловът за спомен - сори за качеството, но с мобилния толкова:
IMG_1947.JPG
IMG_1947.JPG (1.65 MiB) Преглеждано 975 пъти
За съжаление , някъде съм си забутал кантарчето/ явно ще си купувам ново/ кофата е 25л.

Рибката бе пусната да плува на воля, а ние доволно изгорели, като чехи за първи път идващи на море, се прибрахме по-уморени, но с чувство за пълен релакс.
Казано по друг начин, направихме си кефа на макс...
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Откриването

Мнение от bogno »

15 уклея,3костурчета и 2клена от чепинци и р.искър
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
kp.box
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Пет Май 16, 2014 5:42 pm

Re: Откриването

Мнение от kp.box »

С тия дъждове май чак следващият уикенд ще е втората серия, аз съм навит и сигурно ще пробвам някой гьол и по рано но компанията не иска.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”