Копринка

Модератор: Кърцата

valioribar
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 16, 2012 10:24 pm

Копринка

Мнение от valioribar »

Здравейте , някой може ли да ме ориентира за язовир Копринка. Миналата година ходих през август на водоема за три дни, но не бих казал че имам опит. Около началото на юли, тази година, има вероятност до го посетя. Има ли риболов сега там, каква риба може да се търси. Ако някой има впечатления и сподели- благодарности. Наслука и добро време! :drinkers:
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Копринка

Мнение от С.Върбанов »

Ти за 2 години така ли не видя темата за Копринка ???? :rolleyes:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
valioribar
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 16, 2012 10:24 pm

Re: темата...

Мнение от valioribar »

потърсих я но не можах да я открия със скорошни публикации, ако някой иска, моля да ме напъти
Аватар
hkoko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 140
Регистриран на: Нед Май 15, 2011 11:30 am

Re: Копринка

Мнение от hkoko »

За водни спортове плаж и барбекюта е супер,но за риболов тегава работа вода много риба хич,това от днес :D Но пробвай природата е дала всичко на този язовир така че не се отказвай това е по-важно от хванатата риба.
направи каквото трябва пък да става каквото ще
МИРО Варна
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Мар 03, 2011 8:09 pm

Re: Копринка

Мнение от МИРО Варна »

Колегите от региона могат да ти дадат доста по-обстойна информация, но аз ще ти споделя моите наблюдения колкото и малко да са те :) В сегашното време но постоянни валежи предполагам че язовира е доста пълен. В това време рибата се държи в горния край на язовира, т.е. от страната на Павел баня. Разходи се покрай местото където Тунджа се влива в язовира. Предполагам че ще видиш доста рибари. Риболова в това време би трябвало да е най - добър в района на коритото на Тунджа, което би трябвало да е преляло. Там търси рибата - в старите пресевни и по самото течение на реката. Очаквай шаран и добри каракуди. Има доста уклей. На блесна излизат прилични щуки. УСПЕХ и дай репортаж:)
valioribar
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Апр 16, 2012 10:24 pm

Re: Копринка

Мнение от valioribar »

Благодаря за разумните думи, ще се възползвам от съвета ти, ако има слука, ще пиша :)
Аватар
nxx
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 9:46 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Копринка

Мнение от nxx »

преди 6 дена бях по ръкавите от към стената..... доста трудна работа... има много вода и епизодични платики на плувка..но определено трудна работа... :drinkers: късмет
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Копринка

Мнение от robber_79 »

Колега , отиваш рано сутринта на Бозуков камък -скалите ,понеже ако закъснееш няма да има къде да хвърлиш . взимаш 1 директен 7-8 метра . или мач , дълбочина около 3м. купуваш си някаква захранка , за стръв сладка царевица или бял червей , а може и 2 те заедно .Хващаха много едри червеноперки и платики , но не е моя риболов .
Това видях с очите си докато се разхождах със спининга .
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”