Риболов в село Срем

Модератор: Кърцата

топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

orion30 написа:Поздрави на Срем. Пък бракониера не му обръщай внимание, то там си е традиция. Къща без мрежа няма. Лошото е че хора не останаха в къщите.
Ааааааааа сгреши. :lol: в моята няма, и в англичаните няма.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

DSC_0030.JPG
DSC_0030.JPG (1.22 MiB) Преглеждано 4001 пъти
На седмото небе. Километър над веца баси спокойствието.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

Колеги пак съм тук, но вие не идвайте.
Положението е ужас. Правят нещо на веца, водата с два метра на долу. Тунджа може да се гази рибата е в дълбоките места, рай за мрежарите. Много стресирана и не бара. Утре пак ще отида, ако има раздвижване веднага ще пиша.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

Ако се питате защо толкова често идвам, ами имам си зеленчукова градина на брега на реката.
DSC_0034.JPG
DSC_0034.JPG (1.5 MiB) Преглеждано 3954 пъти
Това е. Смесвам работата с удоволствието.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

И такааааа, останаха ми няколко часа до тъмно и хайдеееее на Тунджа. Водата ужас
DSC_0035.JPG
DSC_0035.JPG (1.51 MiB) Преглеждано 3925 пъти
Естествено аз хвърлих въдиците, и зачаках.. Стръв жива рибка и сладка царевица. И започна Еднокълванеееее :кефал, червенопери доста, каракуда, на рибето ми удари нещо но избързах със засечката и го изтървах. А току що това ме споходи.
DSC_0036.JPG
DSC_0036.JPG (1.18 MiB) Преглеждано 3925 пъти
След малко си тръгвам, но да знаете, че рибата си кълве.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от mita4eto »

Красота, поздрави за добрата слука, Жоро! Тунджата си е Тунджа, особено в долното си течение ...
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

Така е Митаче, дразни това, че Тунджа се е дръпнала три метра на вътре и един и половина метра отвесно, малко мирише на тиня но поне рибата се активизира. Днес пак ще ходя,да видим какво ще стане. Довечера в десет ще има информация!
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от топлия »

Ето обещаната информация.
DSC_0039.JPG
DSC_0039.JPG (1.31 MiB) Преглеждано 3871 пъти
DSC_0038.JPG
DSC_0038.JPG (1.93 MiB) Преглеждано 3871 пъти
И мноооого червенопера. Плюс две шаранчета, маломерни, но важното е, че ги има. хищника е много активен. През цялото време гонеше.
Е това е от мен, Наслука.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
mita4eto
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 10:42 am
Местоположение: Ямбол - София
Обратна връзка:

Re: отивам в село Срем очаквайте инфото събота.

Мнение от mita4eto »

Поредната доза Тунджанска красота, ехххх .... поздрави за добрия излет и слуката, Жоро! Чух, че Хасковската ИАРА са извадили опънати мрежи под Срем, дано при това маловодие да има силно завишена активност от страна на проверяващите.
Истинският рибар е най-вече истински природозащитник, нека мислим за природата!
Риболовен клуб Балканка http://www.balkanka.bg" onclick="window.open(this.href);return false;
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Риболов в село Срем

Мнение от топлия »

Лелееееее голям ужас.
Иараааа къде стееееее.!?
Под веца над веца, мрежи вентери, по дупките погром. Или Иара да се намеси или ще има убийства! !!
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
n3m0
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Авг 17, 2008 12:44 pm

Re: Риболов в село Срем

Мнение от n3m0 »

Да колега бракониери има доста! В събота срещу неделя преспах на един вир над село Срем, за престоят ми там хванах 2 шаранчета маломерни, един морунаж,един кефал около 500г, и много малки уклеи.На сутринта на отсрештния бряг доидаха 2ма "колеги",незнайно от каде изкараха една лодка и започнаха да вадят някакви кръгли обръчи с мрежи не знам точно как се наричат но бяха заложили 8 или 9 такива неща имаше по целият вир извадиха около 4 5 кг риба и си заминаха като си заложиха пак тези работи ,а лодката скриха във шавара.Доста неприятно като се има в предвид че един излет ми излиза доста пари и накрая да видиш как хората си бракониерстват без да им дреме.
Mm ako iskash 50$ bezplatno samo sreshtu test i v statiqta ot dolo ima otgovorite minavash testa i ti gi prevejdat
http://bit.ly/kFuRCr az wzeh
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Риболов в село Срем

Мнение от топлия »

Вентери се казват. Пълно е с тях мамка им гадове. Миналата година се пуснахме с канута по реката и извадихме два вентера, крият ги добре гадовете. Мноооого ги има а само два намерихме.
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Риболов в село Срем

Мнение от Bigmarlin »

Eй това е риболова на реката.Никога не знаеш какво ще ти клъвне.....
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Риболов в село Срем

Мнение от oneillbgm »

топлия написа:Вентери се казват. Пълно е с тях мамка им гадове. Миналата година се пуснахме с канута по реката и извадихме два вентера, крият ги добре гадовете. Мноооого ги има а само два намерихме.
Вентер - това е лекарство. Хванал си незаконен канал за внасяне на Вентер в България ли, какво? Къде го крият? Намери ли още?

Или имаш на впредвид незаконният бракониерски уред Винтер. Винтерът е капан за раци, риба и т.н.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
топлия
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Фев 23, 2015 9:17 am
Местоположение: ямбол

Re: Риболов в село Срем

Мнение от топлия »

oneillbgm написа:
Вентер - това е лекарство. Хванал си незаконен канал за внасяне на Вентер в България ли, какво? Къде го крият? Намери ли още?

Или имаш на впредвид незаконният бракониерски уред Винтер. Винтерът е капан за раци, риба и т.н.
Вместо да търсиш правописните грешки на хората, вземи отиди на реката и си отдъхни.
Много злоба си насъбрал!
Ако гледаме на риболова като на болест, то аз съм в последната фаза!!!Нелечимо!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”