язавир батак

Модератор: Кърцата

ro6ko_2003
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 pm

язавир батак

Мнение от ro6ko_2003 »

колеги моля за малко инфо относно язовир батак
какво е нивото дали го изпускат в момента
ivan tasev
новобранец
новобранец
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Ное 08, 2008 5:04 pm

Re: язавир батак

Мнение от ivan tasev »

Сега се прибирам от там,спада доста,но и рибата я няма не пипа изобщо,за почивка е добре,не и за риболов,купона там е на 6,всяка вечер има купон под звездите от всякаде,няма да ти е скучно
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: язавир батак

Мнение от hshopov »

от към риба...мъртвило!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
ro6ko_2003
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 pm

Re: язавир батак

Мнение от ro6ko_2003 »

Поне децата да се къпат дали става
По ми е важно от рибата
И от коя стрсна на язовира е по добре
Мерси предварително
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: язавир батак

Мнение от hshopov »

за къмпинг е един от най удобните язовири така ,че места колкото искаш!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: язавир батак

Мнение от idtf »

Колеги ... бях за 5 дни от 4 юли там от 30 август пак :) ... лично на мен ми направи впечатление че от брега риболова е много труден тъй като има много водорасли ... но имам лодка след водораслите на жива рибка на костура не мога да му насмогна дет се вика :D изсипах доста захранка на с лодката на около 10 метра след водораслите 2 въдици ми стояха 3 дена нямах и удар на каквато и да е мирна риба но за сметка на това костура е в изобилие :) та това е което мога да кажа като се върна на 4ти ще е по подробно инфо :)
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: язавир батак

Мнение от hshopov »

idtf написа:Колеги ... бях за 5 дни от 4 юли там от 30 август пак :) ... лично на мен ми направи впечатление че от брега риболова е много труден тъй като има много водорасли ... но имам лодка след водораслите на жива рибка на костура не мога да му насмогна дет се вика :D изсипах доста захранка на с лодката на около 10 метра след водораслите 2 въдици ми стояха 3 дена нямах и удар на каквато и да е мирна риба но за сметка на това костура е в изобилие :) та това е което мога да кажа като се върна на 4ти ще е по подробно инфо :)
Костур излиза доволно ако го търсиш,целенасочено,но удари на мирни риби почти няма!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: язавир батак

Мнение от idtf »

hshopov написа:
idtf написа:Колеги ... бях за 5 дни от 4 юли там от 30 август пак :) ... лично на мен ми направи впечатление че от брега риболова е много труден тъй като има много водорасли ... но имам лодка след водораслите на жива рибка на костура не мога да му насмогна дет се вика :D изсипах доста захранка на с лодката на около 10 метра след водораслите 2 въдици ми стояха 3 дена нямах и удар на каквато и да е мирна риба но за сметка на това костура е в изобилие :) та това е което мога да кажа като се върна на 4ти ще е по подробно инфо :)
Костур излиза доволно ако го търсиш,целенасочено,но удари на мирни риби почти няма!
Така е колега !!! Там е пълно с бракониери за съжаление баща ми ми е почитател на язовира дет се вика от дете казва че преди са излизали шаранчета по 10/15 кг огромни толостолоби имало сега само кстур ... него не могат да го извадат сичкия поне :D
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: язавир батак

Мнение от hshopov »

Аз съм израстнал там и го помня доброто старо време
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: язавир батак

Мнение от idtf »

Страхотен язовир !!!
ro6ko_2003
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 9:30 pm

Re: язавир батак

Мнение от ro6ko_2003 »

Мерси за отговорите
Нивото как е източват ли го
Преди десет дни бях на ширика поляна него го източват страшно много дано батак да не е тека
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: язавир батак

Мнение от hshopov »

Източват го
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
izzyone
фен клуб-скобар
Мнения: 157
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2011 3:35 pm
Местоположение: Благоевград

Re: язавир батак

Мнение от izzyone »

И аз потривах ръце за почивка с риболов там от другата седмица но явно риболов няма да има. Изобщо никаква мирна риба ли не излиза?
“There is nothing noble in being superior to your fellow man. True nobility is being superior to your former self.”

Ernest Hemingway
idtf
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Авг 08, 2015 9:33 pm

Re: язавир батак

Мнение от idtf »

izzyone написа:И аз потривах ръце за почивка с риболов там от другата седмица но явно риболов няма да има. Изобщо никаква мирна риба ли не излиза?
Колега както казах вече 3 дни ми стояха 2 пръчки във водата изсипах поне 5/6 кг захранка нямах и удар ... след 1 седмица един приятел каза че е хванал 4/5 червеноперки ... аз си лових костур и излиза доста доволно излезе едно добро парче по навътре с лотката като влязох довечера ще кача снимка ... Та кога ще ходиш драсни ми на лс щото и аз ще хода по другата седмица :)
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: язавир батак

Мнение от Bigmarlin »

Колега idtf,това 10 м пред водораслите не е ли много наблизо до брега.За захранката ми е мисълта,все ми са струва,че трее малце по навътре.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”