Риболовни клубове

Модератор: Кърцата

kaloian1979
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 6:07 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Риболовни клубове

Мнение от kaloian1979 »

Здравейте! От скоро съм се регистрирал в този сайт и още не съм изучил къде, какво има. Може ли някой да ми каже има ли в София клубове за риболов и как можеш да станеш член на такъв клуб?
Аватар
vlado_fidera
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Пон Мар 28, 2005 7:34 am
Местоположение: sofia

отговор относно риболовни клубове

Мнение от vlado_fidera »

8) 8) Калояне здравей :!: Разбрах че се интересуваш от това дали има създадени риболовни клубове.Отговора е да-има създадени такива.Не зная по какъв вид риболов се увличаш.Пиши ми малко по подробно за себе си и аз ще направя същото.Мисля че първоначално ще мога да дам макар и минимална информация която да Ви е от полза.Желая, Ви успешни риболовни излети по реки и язовири :!: Владо Фидера. :P :P
НЕ САМО С НОЖ И ВИЛИЦА В РЪКА, МОГА АЗ ДА ГИ ЛОВЯ
НЕКА ТРЪГВАЙКИ СИ ОТ ВОДОЕМА ПОСЛЕДНОТО КОЕТО ОСТАВА СЛЕД НАС ДА СА СТЪПКИТЕ НИ
kaloian1979
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 6:07 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от kaloian1979 »

Здравей Владо! Като начало само да ти кажа да не се притесняваш ако говоря на ти, както и ти недей... все пак това е форум на хора с близки интереси, иначе благодаря за уважението!!! Относно риболова, аз съм ловил единствено на плувка на две-три реки(основно на една която минава покрай вилата ни, но не и знам името) и на големия и малкия Искър. И още на два язовира, около Правец. Иначе може да се каже че се интересувам от всякакъв тип риболов, защото обичам да съм навън сред природата. Уговарям се с един познат да ме вземе някой път с него като ходи към Странджа за шаран на дъно, понеже от две години съм запален къмпингар и донякъде ги свъзвам двете неща. Затова потърсих и тук начин да се науча на нещо ново. Това е ... влгодаря за вниманието.
Mitchell
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 6:26 am

Мнение от Mitchell »

Калояне, тури си по-голям аватар.
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”