Компания за риба

Модератор: Кърцата

Kqtipov
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Мар 17, 2018 11:57 am

Компания за риба

Мнение от Kqtipov »

Здравейте пиша Ви с цел да си намеря подходяща компания за риболов. на 19 години съм от Петрич и ако се намерят колеги горе долу на моите години, с които да споделяме излетите си, ще бъде супер! Поздрави! :fishing3:
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Компания за риба

Мнение от Петър Недев »

Успех пич. Аз от този форум се запознах с един от най добрите ми приятели и с други много готини и точни хора.
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Компания за риба

Мнение от Martin Mihailov »

Kqtipov написа:Здравейте пиша Ви с цел да си намеря подходяща компания за риболов. на 19 години съм от Петрич и ако се намерят колеги горе долу на моите години, с които да споделяме излетите си, ще бъде супер! Поздрави! :fishing3:
А ония ден като писах тема чеми требва човек от Петрич що не се обади :drinkers:
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Компания за риба

Мнение от Д-р Флекс »

Щото си горе долу три-четири пъти по-дърт от него :D
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Компания за риба

Мнение от Martin Mihailov »

Д-р Флекс написа:Щото си горе долу три-четири пъти по-дърт от него :D
Че несьм три четри пьти по дрьт несьм.Ама ми требва човек от Петрич за друго.Прочети и виж.Ама пьрво оди на диагностика :lol: :lol:
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Компания за риба

Мнение от Петър Недев »

Martin Mihailov написа:
Д-р Флекс написа:Щото си горе долу три-четири пъти по-дърт от него :D
Че несьм три четри пьти по дрьт несьм.Ама ми требва човек от Петрич за друго.Прочети и виж.Ама пьрво оди на диагностика :lol: :lol:
По добре за момчето да ходи на риба с по опитни,но той си знае. Аз като бях на 17 човека с който постоянно бях на риба (Бай Иван Чолаков - помака) ми е показал и съм научил от него страшно много. Само като отидехме на язовира( 8-км пеш) и като видеше водата и времето и знаеше. Тръгвали сме си само като го види. "Големите дънни риби се хранят в лошото време, и силен вятър" Когато влезе кислород от вълните ,и вълнението вдигне всичко от дъното"-негови думи.Лека му пръст
Когато няма риба.......не кълве!
Kqtipov
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Мар 17, 2018 11:57 am

Re: Компания за риба

Мнение от Kqtipov »

Колеги нямам проблем дори и да сте по-опитни и стари от мен, това ще ми е от полза. И разходите ще си поделяме. Не съм видял оня ден темата, понеже си реставрирах вчера профила, пък ако някой има сериозен нека ми пише на лс.. и не си мислете че като съм млад съм лигльо. Подхождам към всеки излет сериозно!
Kqtipov
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Мар 17, 2018 11:57 am

Re: Компания за риба

Мнение от Kqtipov »

Колеги очаквам съобщения на лично :)
Публикувай отговор

Обратно към “Отивам naRiba”