Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
Аватар
Garbolino
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 817
Регистриран на: Съб Ное 12, 2011 12:24 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Garbolino »

Колеги дали тръгна риболова на бабушки на Пънча на устието, на гърба на свободния гьол?

Изображение

Спомням си преди две, три години, по това време на годината, бабушката се бе завъртяла в тези плиткажи и ставаше много добър риболов.
Шримпа
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Вто Мар 11, 2014 2:08 pm
Местоположение: София/Бургас

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Шримпа »

В неделя на Пънча на гумаджииницата леш от дребен уклеи(от време на време мерен) и дребна червеноперка, дребни кленчета, 3 големи бабушки, 3 дребни платики. Бял червей, пинки, без захранка. Всичко рибки обратно във водата. Около мен колегите за съжаление прибираха всичко, 95 % под нормите. Супер издръжлив е тоя водоем, на това косене на всяква риба и съсипване на хайвер заради играта на нивото на водата. Да видим до кога.
piso
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 6:07 pm
Местоположение: Хасково-София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от piso »

Аз вчера бях между гумаджийницата и Лебеда, както каза по горе колегата много ситен уклей тук таме някой мерен, 2 хубави баби и 6 костура на рибка всичко това от 6 сутринта до 12 на обяд.Пробвах и щуката на тапа но уви нямаше слука.
Аватар
BloodDust
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Май 26, 2008 9:29 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от BloodDust »

Събота на Мало Бучино, много дъжд, един заблуден костур и никакъв шаран.
За жалост имаше две умрели трофейни риби(най-ветроятно толстолоби 10+), които се разлагаха в папурите.
SammyLee
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Фев 04, 2011 6:25 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от SammyLee »

И мен ме валя много дъжд на Казичене в събота, но един шаран удари приличен - 1,9 кг. на земен червей. Плюс много уклей, по всяко време кълвеше и без захранка
Gosheto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 5:47 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Gosheto »

Днес се разходих до Богров. Гьолът е много приятен, бях го отписал и не съм ходил поне две години там. Времето беше хубаво, а и рибки излязоха- бабушки, уклейчета, едно линче. Откачих и една каракуда педарка. Не е кой знае какво, но съм доволен.

п.с. Много курви би :shock: На обяд?!

п.с.2 Не стаат :lol: :lol: :lol:
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от stridata »

Gosheto написа:Днес се разходих до Богров. Гьолът е много приятен, бях го отписал и не съм ходил поне две години там. Времето беше хубаво, а и рибки излязоха- бабушки, уклейчета, едно линче. Откачих и една каракуда педарка. Не е кой знае какво, но съм доволен.

п.с. Много курви би :shock: На обяд?!

п.с.2 Не стаат :lol: :lol: :lol:
Може ли да дадеш точни кординати за кой точно гьол говориш?
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Gosheto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 5:47 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Gosheto »

Естествено, че говоря за неплатения. Два гьола, свързани помежду си. След отбивката за Джъмбо(малкото кръгово) продължаваш напред- първия гьол. Извинявам се, че не уточних, но мислех, че е известен гьол :roll:
А ако те интересуват точните координати на курвите- отбивката между двата гьола :lol: .

Днес посетих Чепинци в търсене на уклей. Само два....но още 22 платички около 25 санта. Много приятен риболов.
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от bogno »

:P Абе колеги а'ре да се разбереме ние риби ли ше ловиме или курви?Курви всеки може.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14812
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от G.Petkov »

bogno написа: ..... Курви всеки може.

Тц,
Тези за които пише адаша, са толкова зле, че съвсем не всеки би могъл ! :D

Иначе, гьола е известен, даже много,
Но сега е доста съсипан.
санчес
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Апр 04, 2017 10:55 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от санчес »

Здравейте,Колеги На 30 май бях на Пънча(на стената-железния понтон,до входа на минералния плаж),пекох се като гущер за 3 бр. костурчета педарки,но пък успях да видя,че е останала едра каракуда и бял амур(незнайно как оцелели от многобройните мрежи).Стояха в горния слой на водата.Не искаха да пипнат на нищо...
санчес
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Апр 04, 2017 10:55 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от санчес »

Здравейте,Колеги Вчера пак бях на Панчарево-резултата е меко казано,трагичен;мрежите яко са вършали в язовира,тук там играе дребосък(дребен уклей,червеноперка,кленчета,щукички с размери на писалки).От обяд до 21ч 5-6 бр костурчета педарки излезнаха на земен червей(колеги проверявайте кутийките с червеи-от 3бр. кутийки,само в едната имаше живи червеи)
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от bogno »

При мен същото.Срещу Лебеда,откъм гората,от13.00до 19.00 две баби на фидер.Плувка не съм пробвал.Може би кълве сутрин,не знам.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
duimin
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 11:32 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от duimin »

Здравейте, колеги.Утре следобяд мисля да пробвам няколко воблерчета във водите на Пънча.Бихте ли ме посъветвали дали да пробвам в района на устието (горния край) или от към стената.
санчес
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Вто Апр 04, 2017 10:55 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от санчес »

Здравейте Колеги Вчера бях на някаква рекичка(минава през Костинброд,не знам името й...получих информация,че разбивали черната мряна),ако някой от вас получи такава информация,да не вярва,иначе ще остане много разочарован-по-малка е от перловската и само в няколко вирчета в Костинброд и под него има риба(черна мряна,кротушка,клен-месните ги "разбиват" с риболов на ръце),има главно много дребни рибета(за целия ден извадихме с приятеля ми само 3 бр които си заслужаваха...) На воблер бих пробвал в горната част на Панчарево и блатото...
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”