Язовир Слаковци

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Язовир Слаковци

Мнение от drebens »

А колко лева е на въдица?Щото пише за ВИП картата 4е е 400 лв,а 4ух 4е за пръ4ките било по 10 лв.........
Аватар
HarryCarp
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Вто Яну 09, 2007 8:51 pm

Re: Язовир Слаковци

Мнение от HarryCarp »

Аз сайта го наглеждам редовно, но ми е интересно риболова как е.
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Язовир Слаковци

Мнение от MITKO70 »

За сега слабо,че пускат така е,но винаги има разминаване в размера на рибите в минус ,а от там и в общите кг.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
шар
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Окт 16, 2008 11:21 am

Re: Язовир Слаковци

Мнение от шар »

HARRY77 написа:В края на август бях с жена си за седмица на бунгало на яз.Слаковци. Останах много доволен и си починах страхотно.Хванах и риба, но не много защото бяха горещи дни. Дайте информация каква е ситуацията в момента там.Какво излиза на кои места и на какъв монтаж, че ми се иска там да закрия годината за 3-4 дни.
Там работят абсолютни идиоти и простаци без елементарно чуство за отговорност и подход към посетителите
drebens
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1198
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 5:56 pm
Местоположение: Перник-Изток
Обратна връзка:

Re: Язовир Слаковци

Мнение от drebens »

шар написа:
HARRY77 написа:В края на август бях с жена си за седмица на бунгало на яз.Слаковци. Останах много доволен и си починах страхотно.Хванах и риба, но не много защото бяха горещи дни. Дайте информация каква е ситуацията в момента там.Какво излиза на кои места и на какъв монтаж, че ми се иска там да закрия годината за 3-4 дни.
Там работят абсолютни идиоти и простаци без елементарно чуство за отговорност и подход към посетителите
Да бе,па ти нема да се жениш за тех.
Аватар
wassim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 11:19 pm

Re: Язовир Слаковци

Мнение от wassim »

Колеги, дали някой има инфо за Слковци ?
Мисля да направя едно преспиване там тази седмица .
Благодаря и НАСЛУКA
divxrullz
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 11:25 am

Re: Язовир Слаковци

Мнение от divxrullz »

Миналия уикенд решихме да минем да видим какво ще даде - според написаното на сайта им, едва ли не всеки месец зарибяват с по 200кг я шаран, я сом.
8 лв на пръчка, каквото си хванеш - си го носиш - такава ни беше информацията.
До тоук добре - хвърлихме захранка, метнахме плувките и дънните и зачакахме - беше слънчево тихо време.
Бал червей, кюспе, царевица, земен червей, хляб... нищо не пипна цял ден. Не само на нас.... преброих 10-тина колеги още.. никой нищо.... то пък едно рибе не побутна плувка, не подръпна дънна. След 8 часа, желанието, търпението и ентусиазма почнаха да изчезват... Риболовния ден приключихме малко преди 17, като ни остана успокоението, че никой не мина да събере такси за пръчки.
"Бият се в гърдите", че не са го влачили с мрежи, но друго обяснение не "виждам" - при толкова добре и редовно зарибен язовир, дори да не дойдат да ти вземат такса за пръчките цял ден (не само на нас, а и на всички около/срещу нас) малко подозрително.
Не бих го препоръчал на никой тоз водоем!
velidimitrov1999
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 8:30 pm

Re: Язовир Слаковци

Мнение от velidimitrov1999 »

Колега къде беше застанал?
Аз в петък отивам и малко инфо няма да ми е излишно , че не съм ходил от половин месец . А те уверявам , че си има доста риба в язовира. Поне аз тази година съм мн доволен.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”