Рибарник - Безден

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Radoy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 184
Регистриран на: Вто Окт 04, 2011 9:04 pm

Рибарник - Безден

Мнение от Radoy »

Здравейте колеги рибари,

Искам да попитам рибарникът в село Безден, където има пъстърва работи ли през летния сезон и по-точно за идния уикенд ?

Търсих в интернет информация, но така и не успях да намеря. Идеята ми е следната:

С малко дете съм - 2 годишно, искам да го запаля по риболова, а какво по-хубаво нещо от това, да го заведа на рибарник, където уловът ще е на 100 %, търся такъв в радиус от 30-50 км (София), моля помагайте !

:fishing3:
hristo73
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 1:40 pm

Re: Рибарник - Безден

Мнение от hristo73 »

Здравей колега.
Ако говориш за пъстървовото стопанство до гробището, работи всики ден. Пъстърва има и се лови. Но имай в предвид, че ако си купиш риба е на една цена, а ако си я хванеш е на друга, по-скъпа.
Неприятно е усещането след като ти сервират разликата. Това е причината аз да не ходя там.
Също така, хванатата риба не се връща. Служител от стопанството стой плътно до теб да следи. Доста е неприянто но предполагам, че имат основание.
Иначе идеята ти е добра.
Не вярвам да са променили условията.
ykovachev
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Сеп 03, 2019 10:28 am

Re: Рибарник - Безден

Мнение от ykovachev »

Здравейте, понеже и аз планувам да посетя региона тези дни, та искам да попитам какви са условията за риболов в пъстървовото стопанство? Цена за пръчка после за хваната риба? Ако някой знае работно време, ще съм много благодарен да сподели.
Поздрави и наслука! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”