Пунтове на арендаторите на язовири

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

VLADOGEN
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:19 am

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от VLADOGEN »

Щом не си я чувал, не виждам смисъл да ти я обяснявам, стара жаргонна дума. Но все пак: „ номера”, „ хитрости”, „ тарикатлъци”. Стига ти толкова, няма да издавам тълковен речник :)
indzaghi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Май 10, 2009 1:53 pm

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от indzaghi »

Петър Недев написа:Може ли да обясниш думата "Пунтове" ? Не съм я чувал до сега
В случая,колегата
вероятно използва думата ''пунтове'' в смисъл на ''номера''.
VLADOGEN
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:19 am

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от VLADOGEN »

Щом не си я чувал, не виждам смисъл да ти я обяснявам, стара жаргонна дума. Но все пак: „ номера”, „ хитрости”, „ тарикатлъци”. Стига ти толкова, няма да издавам тълковен речник :)
VLADOGEN
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Юни 21, 2009 11:19 am

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от VLADOGEN »

Разбрах, че като всеки форум навсякъде в нет-а и тук е фрашкано с разни комплексари- стари кучета, които могат да си пишат всякакви глупости, но ако някой чужд изрази мнение, веднага го порязват. Както и да е. Ловил съм риба на много места в Европа и Африка и знам по-вече от модераторчета и други разбиратели.тук, дето трият. Стойте си в селото „,На риба” и мислете, че много разбирате, селски арендаторчета, какво да ви ограмотявам.
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от antivik »

VLADOGEN написа:Разбрах, че като всеки форум навсякъде в нет-а и тук е фрашкано с разни комплексари- стари кучета, които могат да си пишат всякакви глупости, но ако някой чужд изрази мнение, веднага го порязват. Както и да е. Ловил съм риба на много места в Европа и Африка и знам по-вече от модераторчета и други разбиратели.тук, дето трият. Стойте си в селото „,На риба” и мислете, че много разбирате, селски арендаторчета, какво да ви ограмотявам.
:shock: :roll: :smt017 Е-е тогава, като сте с такъв богат опит при това от цял свят, тогава защо беше нужно цяла тема да се пуска... :?: Ние де не сме риболовували по Африка и цялата Европа, нашето дередже си го знаем и нищо ново не научихме. Истината, че никой не те кара насила си е много стара и все още валидна.
А вие като сте обиколили света и натрупали опит би трябвало да се сетите и сам какво може да се очаквате, а не да занимавате "...в селото „,На риба”...", където па никой не ви е търсил помощ и ограмотяване и не ви е калесвал с бъклица!
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
аксел
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 931
Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 5:32 pm
Местоположение: пловдив
Обратна връзка:

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от аксел »

Има и още нещо много важно.Арендаторите на язовири са основния пазар на бракониерите,ако не са го разбрали някои колеги.
валатът не най-лошото нещо на света
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Пунтове на арендаторите на язовири

Мнение от kikk4o »

аксел написа:Има и още нещо много важно.Арендаторите на язовири са основния пазар на бракониерите,ако не са го разбрали някои колеги.
Абсолютно си прав!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”