Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Doncho69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 4:02 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Doncho69 »

Колега и той е затворен.Резаците нарочно са го направили да си гледат кравичките на спокойствие мамицата им.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от ianimar »

Doncho69 написа:Колега и той е затворен.Резаците нарочно са го направили да си гледат кравичките на спокойствие мамицата им.
надали местните са го направили на своя глава все пак пътя е общински ,и са глсували за безопасноста на хората да спрат достъпа до брега ,и не да гледат крави ами да пускат мрежи денонощно/това кой е обрязан или нее,не го прави лош/
svalex
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 3:46 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от svalex »

Doncho69 написа:
Колега и той е затворен.Резаците нарочно са го направили да си гледат кравичките на спокойствие мамицата им.

Колега,в неделя минах по този път и беше отворен.Местните казаха ,че ,,мрежарите''затварят пътищата за да им е спокойно вечер.
Аватар
bobara85
новобранец
новобранец
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 10:17 am
Местоположение: Ямбол

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от bobara85 »

Колеги кажете как стоят нещата на Еко-комплекс Венелин .Искам да отида на някое място където има добри условия за жена ми и дъщеря ми, която е на 3 години ( детска площадка ,беседки , заведение за хапване ), а и да се направи някакъв риболов за един ден .
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Ivan_nikolov »

bobara85 написа:Колеги кажете как стоят нещата на Еко-комплекс Венелин .Искам да отида на някое място където има добри условия за жена ми и дъщеря ми, която е на 3 години ( детска площадка ,беседки , заведение за хапване ), а и да се направи някакъв риболов за един ден .
На Венелин не съм ходил от 3-4 години. Скоро минавах и си личи , че е имало някакви промени и ремонти . Последните 2 години посещавам комплекс рибарника когато съм с дъщеря ми и жена ми. Има сянка има площадка и всичко необходимо за една добра почивка.
Dobo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 4:26 pm
Местоположение: Varna

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Dobo »

Ivan_nikolov написа:
bobara85 написа:Колеги кажете как стоят нещата на Еко-комплекс Венелин .Искам да отида на някое място където има добри условия за жена ми и дъщеря ми, която е на 3 години ( детска площадка ,беседки , заведение за хапване ), а и да се направи някакъв риболов за един ден .
На Венелин не съм ходил от 3-4 години. Скоро минавах и си личи , че е имало някакви промени и ремонти . Последните 2 години посещавам комплекс рибарника когато съм с дъщеря ми и жена ми. Има сянка има площадка и всичко необходимо за една добра почивка.
Колега от към условия за жената и деца явно е добре "Рибарника",а риболовът как е :) ? Условията им ги знам,но от към риби ..?
Luzifer
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Май 13, 2014 7:35 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Luzifer »

По-рано през пролетта ходих там и по отношение на условията няма да останеш разочарован. Само не знам как ще стоят нещата ако отидеш в почивен ден тъй като се събират страшно много хора.
Иначе рано на пролет вървяха дребни таранки нс плувка. за по-едра риба не видях някой да е взел...
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Ivan_nikolov »

[/quote]
Колега от към условия за жената и деца явно е добре "Рибарника",а риболовът как е :) ? Условията им ги знам,но от към риби ..?[/quote]
Не ми се е случвало да нямам удар поне на една риба над 2 кг. аз ловя с две въдици на флат метод фидер. Използвам захранка на Мадикс - ШАРАН И ЕДРА РИБА , куки 8-10 и две царевички за стръв.
Кисната царевица в големи количества също е ефикасна захранка за там.
I. Seykov
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 8:02 pm
Местоположение: варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от I. Seykov »

Колеги да ви питам за статуса на яз.Ботево как се развиха нещата там .Преди две седмици бях там и имаше табела ,че риболова е забранен до 2 юни питах трима от селото ,но неми дадоха реална информация.
Dobo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 4:26 pm
Местоположение: Varna

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Dobo »

По принцип гледам винаги да ходя(където и да е) през делничен ден,именно за да избегна манифестациите..Иначе не съм много по дънния риболов аз..предпочитам си на леко,по-леки ваглери или стандартна плувка,ноо не знам дали го позволява там,какви са дълбочините и т.н.
daksan01
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юни 30, 2013 8:28 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от daksan01 »

Някаква информация за яз. Каравелово, какви са условията за риболов, и разрешено ли е захранване с лодки.
Аватар
velas
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Ное 05, 2016 9:54 am
Местоположение: гр. Варна
Обратна връзка:

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от velas »

10лв дневен, 15лв за 24ч, лодка за захранка +5лв, три въдици дъно + 1 на плувка, риба - дребна, места - няма.
Doncho69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 4:02 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Doncho69 »

Колеги здравейте!
Дочух че яз. Засмяново е пуснат за спортен риболов.
Някой знае ли нещо и ако знае би ли споделил какви са условията?
Благодаря и късмет!
Luzifer
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Май 13, 2014 7:35 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Luzifer »

Здравейте колеги. Искам да попитам някой има ли някаква информация за яз. Блъсково. Преди много години съм ходил веднъж и резултата беше... Един кон... (История която и до ден днешен събира точкти за оригиналност дори и без да я окрасявам излишно)
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от kikk4o »

Luzifer написа:Здравейте колеги. Искам да попитам някой има ли някаква информация за яз. Блъсково. Преди много години съм ходил веднъж и резултата беше... Един кон... (История която и до ден днешен събира точкти за оригиналност дори и без да я окрасявам излишно)
Аз лично не съм ходил, но мои колеги ходиха в началото на сезона. Риби има, основно шаран 1-1,5 кг. и каракуда. Таксата е 15лв като може да си вземеш една риба. Знам, че пътя към язовира бил много лош и ако не си с 4x4 е проблемен.
Информацията ми е стара и може да има промени!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”