Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Doncho69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 4:02 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Doncho69 »

Колега във водоема има повече риба като вид и размер от който и да е Варненски водоем.Така че както говорят за такса от 15л и ако се използва за подръжка и зарибяване е повече от добре.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от ianimar »

Дончо честит празник,така също и на всички които празнуват Антоновден :drinkers:
Doncho69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 496
Регистриран на: Съб Яну 03, 2009 4:02 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Doncho69 »

Мерси много колега
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от kikk4o »

Doncho69 написа:
kikk4o написа:
Doncho69 написа:Колеги някой чувал ли е нещо за Здравец?
Чух, че от утре ще го пускат срещу скромната сума
Колега във водоема има толкова много като вид и размер риба,от колкото в който и да е водоем около Варна.Така че ако те притеснява таксата то си вадя изводи какво ти е хобито.
Извинявай ако съм те засегнал с нещо и Наслука.
Таксата за риболов ми е най-малкия проблем!!!
I. Seykov
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 8:02 pm
Местоположение: варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от I. Seykov »

Разрешено ли е с нощувка на Здравец
SRUBSKOTO
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 9:41 am
Местоположение: варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от SRUBSKOTO »

колеги писах на страницата на яз. Здравец във фейсбук "какво става бе няма ли да го пускате този язовир вече" отговорът беше НЕ ....просто да знаете не писаха и кога ще стане това ....то и забраната влиза след 20на дена тъй че не знам какво да кажа......Ахелой по двама по трима в колата и там
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от Balakchia »

Условията и цените на яз.Бозвелийско за 2018г.-http://bozveliisko.com/page/2
nas
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 1:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от nas »

Здравейте,
обръщам се към колегите, които ловят по р. Девненска.
Уважаеми колеги ловя на реката от над 10 години само и единствено на изкуствени примамки и обикалям цялата река, а до сега не бях виждал такава свинщина и такава смрад по бреговете на реката. Толкова много боклуци, просто бях изумен, че някой е способен да ги произведе на риболовен излет, а пък какво остава да ги остави на брега на река. На места с площ от 10 кв. м. имаше по 16-17 бутилки и 7-8 кутии от царевица. Друг пък си събрал боклуците в кофа от латекс и я оставил там. Трети рязал, сякал дървета, за да си направи място за да хване 6 кофи с риба, ш алоу тези дървета твои ли са?
Винаги съм се чудил на българина, как може да помъкнеш примерно бутилки с води, бири, ракии или други течности, които тежат 3-4 килограма, да ги изпиеш и да оставиш празните бутилки, които тежат 100 грама.
Не мога да си го обясня, сигурно аз съм прост.
Призовавам Ви всеки да си чисти лайната, които е изсрал, или изобщо да не сере като не може да си чисти.
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от kikk4o »

nas написа:Здравейте,
обръщам се към колегите, които ловят по р. Девненска.
Уважаеми колеги ловя на реката от над 10 години само и единствено на изкуствени примамки и обикалям цялата река, а до сега не бях виждал такава свинщина и такава смрад по бреговете на реката. Толкова много боклуци, просто бях изумен, че някой е способен да ги произведе на риболовен излет, а пък какво остава да ги остави на брега на река. На места с площ от 10 кв. м. имаше по 16-17 бутилки и 7-8 кутии от царевица. Друг пък си събрал боклуците в кофа от латекс и я оставил там. Трети рязал, сякал дървета, за да си направи място за да хване 6 кофи с риба, ш алоу тези дървета твои ли са?
Винаги съм се чудил на българина, как може да помъкнеш примерно бутилки с води, бири, ракии или други течности, които тежат 3-4 килограма, да ги изпиеш и да оставиш празните бутилки, които тежат 100 грама.
Не мога да си го обясня, сигурно аз съм прост.
Призовавам Ви всеки да си чисти лайната, които е изсрал, или изобщо да не сере като не може да си чисти.
Типичната българска картинка! Дали си на див или арендован водоем няма особена разлика по отношение на чистотата. И жалкото е, че не е характерно само за нашия регион. Обичайно прекарвам лятото по бреговете на Янтра и мога да кажа, че по-големи идиоти от местните няма. Всеки ден се прибирах с по няколко торбис шишета и консерви...
YAROSHKH
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 5:03 pm
Местоположение: гр.Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от YAROSHKH »

Всичко е въпрос на собствен мироглед , колеги. Който е прасе няма да се промени. Каквито и призиви да правим. Срещал съм хора с такава нагласа , и никакви приказки не ги вразумяват.
Аватар
lucezar
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Пон Фев 14, 2011 4:12 pm
Местоположение: варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от lucezar »

тъпанари....затрихме и последното местенце ...пу деиба
I. Seykov
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Пет Юни 19, 2015 8:02 pm
Местоположение: варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от I. Seykov »

днес на провадиска 50-60 уклеа много мудна работа ,лапа и не мърда седи си рибката и си почива .другата седмица ще пробвам на николаевка за сулка, сам съм ако има желаещ може нещо съвместно поздрави
Аватар
vladimir1974
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 447
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 11:06 am
Местоположение: varna
Обратна връзка:

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от vladimir1974 »

I. Seykov написа:днес на провадиска 50-60 уклеа много мудна работа ,лапа и не мърда седи си рибката и си почива .другата седмица ще пробвам на николаевка за сулка, сам съм ако има желаещ може нещо съвместно поздрави
Благодаря за инфото колега.В коя част на реката беше?
kasmet
ztabakov
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Юли 21, 2011 4:49 pm

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от ztabakov »

Някаква информация за големият развъдник в Николаевка?От миналата година има нов арендатор,уж го зарибиха и затвориха.
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов във Варненска Област? Рибарници, язовири, реки?

Мнение от kikk4o »

ztabakov написа:Някаква информация за големият развъдник в Николаевка?От миналата година има нов арендатор,уж го зарибиха и затвориха.
Стария арендатор го изтърмъчи и прибра каквото беше останало. Та ако са го зарибили наново ще има поне риба. Подочух, че се гласят и големия на Николаевка да зарибяват. А там риба не е пускана от много години и хората спряха да ходят. Отделно целия язовир е затрупан с боклуци и риболова се превръща в ад.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”