Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
piso
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 6:07 pm
Местоположение: Хасково-София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от piso »

Колеги утре смятам да се метна на Връждебна под летището,чудя се къде да застана на малкия гьол под оградата и или на големия?Моля ако някои има инфо от там да сподели :).
ilia93to6kov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 9:57 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ilia93to6kov »

на малкия гиол на летището не става за риболов цялото е в водорасли и жабурняк само ще си загубиш времето според мен :)
Pu6ap
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 9:41 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Pu6ap »

Виж на предишната или по предишната страница имаше инфо за летището
piso
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 6:07 pm
Местоположение: Хасково-София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от piso »

Благодаря Ви утре ще видим кво е положението и ще споделя с вас.
mgrozdanov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 3:26 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от mgrozdanov »

Обажда ли се щука но Чепинци?
piso
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 6:07 pm
Местоположение: Хасково-София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от piso »

Здравейте.Резултата от днес на Враждебна на голямия гьол под летището е 70-80 слънчака, 30-на каракудки,10 уклея 2 лина и 2 костура и 1 червеноперка :D ,всичко това от 06.00-13.00 часа.Захаранка бял червей,домашно бъркани пелети и кюспе с хляб :D, стръв бял и торен. Е остана да пиен по 1 бира сега :D :drinkers: .

П.С. Както каза колегата ilia93to6kov на малкия гьол под летището си е губене на време,има къде да се метне,но 1 час си убих да опитам, е нямаше пипане. Колегата до мен на пружина на дъно извади 4-5 каракуди около 300 грамови.

Толкова от мен.Поздрави Писо :)
Аватар
kostura_24
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 321
Регистриран на: Съб Яну 19, 2013 10:19 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от kostura_24 »

Та никой не ми отговори за язовира в с.Долно Камарци?Имате ли инфо за него??
"Докато ми плащат колкото да не умрем, ще работим колкото да не заспим'' :D
kikocrx
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 5:57 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от kikocrx »

Колеги, нещо за яз.Кривина да споделите?Има ли хищник там?
Благодаря! :)
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14811
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от G.Petkov »

piso написа:Здравейте.Резултата от днес на Враждебна на голямия гьол под летището е ...
Явно е бил много интензивен риболов :D !
Аз там ловя само костур, ама на рибка !
С променлив успех, но дава !
ogi_peugeot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 3:03 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ogi_peugeot »

Здравейте колеги,поредно огромно разочарование от любимия ми водоем до с.Габра(Тараторското). Два дена бяхме там-четири човека и не хванахме абсолютно нищо освен малко тен.Отново ще кажа,че ги няма толупите които се пляскаха там миналата година и кълвяха като бесни.От време на време по някой единичен екземпляр се метне далеч от тапите ни и това е.Според мен рибата е извадена.Тази година собствиника и играл на търг за нова концесия на водоема та си мисля да не би да е извадил рибата преди търга тъй като не е бил сигурен дали ще го спечели.Имало е и друго кандидати за водоема та разбрах,че едвам се е преборил.Каза,че е пуснал около 1000 шаранчета но това си е нищо за този язовир.Толупите обаче ги няма.Това е.Ако някой има повече информация нека сподели защото ми е много мъчно за хубавия язовир че остана без риба.Поздрави на всички.
asaka_14
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Юли 20, 2013 6:34 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от asaka_14 »

Здравейте колеги.Някой има ли инфо за яз.Кътина?Някой да е ходил наскоро ?
lazo65
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Авг 30, 2011 9:09 am
Местоположение: Божурище

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от lazo65 »

В петък на Хераково от 19:00ч до 07:00 ч сутринта в събота-на плувка на царевица /варена, от консерва, с мастика/ с един приятел-НИЩО. До нас колегите-1 шаран / бяха хвърлили бая пръчки/ и един им отмъкна директния. Намериха го на сутринта чак при устието и рибата си беше там, но при ваденето си би камшика. Тарикат шаран щом цяла нощ ги накара да обикалят с прожектори около гьола като простинали магарета и накрая да го видиш и да офейка.Какво ли щеше да им покаже ако имаше пръсти? Важното е, че не скучаха през нощта, а ние се схванахме от седене. На сутринта току що пристигнал колега хвърли на пружина и буквално нямаше 2 мин. извади шаран около 2-2.5кг. След това няколко каракудки ,а ние трябваше да си тръгваме. Шарко си е бил наречен за него -халал да му е. Тарифата е 10лв. от 07:00ч до 19:00ч след това другата СМЯНА ентусиасти от 19:00ч до 07:00ч също 10лв., ако си за две раздавания 15лв., но не забравяйте, че няколко часа преди да "застъпите" трябва да сте там и да чакате колегата да му изтече времето за да седнете на мястото му. Абе направо идилия. Ти си отишъл да отмориш и ако е рекъл Господ да хванеш някое рибе /все пак си си платил за това право/ , а отзад ти висят на главата нетърпеливи колеги убивайки времето с приказки, бири и всичко за което се сетиш, чакайки да започнеш да прибираш "циганията" за да разпънат тяхната.Абе направо като в бръснарница, с тази разлика, че тук няма доволен-недоволен, "бръснаря" си прибира таксата. Иначе риба пускат и то по-малки от 2 кг. няма и ловят много - "ама да бяхте тук вчера-направо гол след гол". Защо ли никога не уцелвам това "ВЧЕРА"??? :drinkers:
Popsy
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Май 16, 2013 1:28 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Popsy »

Не съм доволен от последнияте 2-3 излета на Хераково, явно шараните ги пускат в гората, а не във водата :)))
sinclar81
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Авг 19, 2011 10:03 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от sinclar81 »

В събота бях на Огняново - риба няма само раци...
ilia93to6kov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 9:57 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ilia93to6kov »

колеги трябва ми помощ за един сонар но нищо не мога да намера в форума някои има ли този сонар Fishin'Buddy II да ми каже дали е добър.
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”