Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от glmv »

Venko Radev 82 написа:
glmv написа:Преди малко се прибрах от Казичене-ските, нямах удар от 12 до 21, говорих с няколко колеги и при тях така. Не знам на какво се дължи, пробвах всичко, което се сетих и като захранки и стръв, може да не е било ден. Направи ми впечатление, че нямаше много колеги. Смених и места. По информация на пазача по успешно се лови на плувка, но не знам колко е така, защото не носих с мен. Това е от мен. Наслука.

Някой колега с информация от другите платени около София? На 777 какво дава и изобщо дава ли нещо?
Аз също бях на Казичене от 11 до 18,имах 6 удара,от които извадих 3.Колегите около мен също извадиха по 2-3 риби.Рибите излизаха предимно на дъно и фидер.
Явно проблема е в задвъдичното устройство. :lol:
ogi_peugeot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 3:03 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ogi_peugeot »

Вчера 3-ма приятели на 777 нямат удар за цял ден.Така е било и през нощта.Умрела работа....
Аватар
Бай Иван
фен клуб-скобар
Мнения: 639
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 9:18 am
Местоположение: НДК
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Бай Иван »

Вчера на Челопечене от 12 до 17:00 - 15-а платички, дъжд и градушка.
Рибите не се влияят от храна и стрелба. Седят си на 2 метра дълбочина.
mmilen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 6:31 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от mmilen »

Братушково.... въпреки че хванах едно шаранче около две педи, не мога да кажа че ми хареса на фона на страхотните риболови на каракуда, които правехме там преди. Източван е и всичко е било извадено дори слънчаците ги няма. В момента е пълен както преди и е уж зарибен с каракуда, шаран, пъстърва амур и толупи. Мятах на фидер от 14:30 до 19:00 в Петък, имаше още хора и никой нищо не хвана докато аз бях там. Имаха хората по три-четири каракудки и тук-там маломерно шаранче в живарниците си от сутринта когато било кълвяло и това е. Таксата е 10лв. на пръчка за 24часа като може да се взимат до пет пъстърви и един шаран или амур или толстолоб :!: без да се плаща допълнително.
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от StaAnt »

mmilen написа:Братушково.... въпреки че хванах едно шаранче около две педи, не мога да кажа че ми хареса на фона на страхотните риболови на каракуда, които правехме там преди. Източван е и всичко е било извадено дори слънчаците ги няма. В момента е пълен както преди и е уж зарибен с каракуда, шаран, пъстърва амур и толупи. Мятах на фидер от 14:30 до 19:00 в Петък, имаше още хора и никой нищо не хвана докато аз бях там. Имаха хората по три-четири каракудки и тук-там маломерно шаранче в живарниците си от сутринта когато било кълвяло и това е. Таксата е 10лв. на пръчка за 24часа като може да се взимат до пет пъстърви и един шаран или амур или толстолоб :!: без да се плаща допълнително.
Колега пастървата вече е на привършване,а за шарана,амура и толстолоба няма ограничение.Аз бях от петък вечерта до събота на обяд и резултата е 6 шарана,всичките около кило и десетина каракуди.Каракуда има много но сега се занимава с хвърлянето на хавера си и не и е до ядене.А шарана и другите риби не са много с оглед статута на водоема т.е. 10 лева на въдица и каквото си хванеш е твое.
chicki
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 8:21 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от chicki »

Bayivan написа:Вчера на Челопечене от 12 до 17:00 - 15-а платички, дъжд и градушка.
Рибите не се влияят от храна и стрелба. Седят си на 2 метра дълбочина.
А черните пътища откъм околовръстното дали са ги затворили пак или може да се минава?
Аватар
Бай Иван
фен клуб-скобар
Мнения: 639
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 9:18 am
Местоположение: НДК
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Бай Иван »

chicki написа:
Bayivan написа:Вчера на Челопечене от 12 до 17:00 - 15-а платички, дъжд и градушка.
Рибите не се влияят от храна и стрелба. Седят си на 2 метра дълбочина.
А черните пътища откъм околовръстното дали са ги затворили пак или може да се минава?
Нямам идея, избягвам да ловя в този район с жиците. Аз лових на тъй наречения канал.
Но колко му е да се пробва и без това рибата вече трябва да е тръгнала по целия гьол.
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14817
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от G.Petkov »

Bayivan написа:...Но колко му е да се пробва и без това рибата вече трябва да е тръгнала по целия гьол.
По принцип - трябва, ама не е !

Иначе, уклей има !
asencvetichev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Съб Окт 05, 2013 9:32 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от asencvetichev »

на канала на Челопечене не е ли гъз връз глава?
Аватар
Бай Иван
фен клуб-скобар
Мнения: 639
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 9:18 am
Местоположение: НДК
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Бай Иван »

Има си народ доволно, особено през уикендите.
Аватар
TRAP
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 594
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:10 pm
Местоположение: София/Видин/

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от TRAP »

staant написа:
mmilen написа:Братушково.... въпреки че хванах едно шаранче около две педи, не мога да кажа че ми хареса на фона на страхотните риболови на каракуда, които правехме там преди. Източван е и всичко е било извадено дори слънчаците ги няма. В момента е пълен както преди и е уж зарибен с каракуда, шаран, пъстърва амур и толупи. Мятах на фидер от 14:30 до 19:00 в Петък, имаше още хора и никой нищо не хвана докато аз бях там. Имаха хората по три-четири каракудки и тук-там маломерно шаранче в живарниците си от сутринта когато било кълвяло и това е. Таксата е 10лв. на пръчка за 24часа като може да се взимат до пет пъстърви и един шаран или амур или толстолоб :!: без да се плаща допълнително.
Колега пастървата вече е на привършване,а за шарана,амура и толстолоба няма ограничение.Аз бях от петък вечерта до събота на обяд и резултата е 6 шарана,всичките около кило и десетина каракуди.Каракуда има много но сега се занимава с хвърлянето на хавера си и не и е до ядене.А шарана и другите риби не са много с оглед статута на водоема т.е. 10 лева на въдица и каквото си хванеш е твое.
Колеги от коя страна на язовира ловяхте?
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от StaAnt »

Колеги от коя страна на язовира ловяхте?
Aз бях нa зaливчето преди стенaтa от към стрaнaтa нa фургонa.
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от MiTaKa™ »

На Хераково какво се случва , гледам от групата във фейса ловят някакви риби , но по форумите нищо.
А и с Пожарево какво стана някой взели го
Изображение
Аватар
StaAnt
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 351
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 12:33 pm
Местоположение: костинброд

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от StaAnt »

MiTaKa™ написа:На Хераково какво се случва , гледам от групата във фейса ловят някакви риби , но по форумите нищо.
А и с Пожарево какво стана някой взели го
Колегa Пожaрево още не е взет,a Херaково преливa през преливникa въпреки че го източвaт.Ловят се единични пaстърви и чaт пaт някой шaрaн.
Аватар
wassim
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 11:19 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от wassim »

Здравейте ,колеги.
Искам да попитам някой ,ако е ходил на 777 ,какво е положението ? Защото мисля да пренощувам утре там.
Благодаря
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”