Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
TRANSKI RIBAR
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1607
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 3:39 pm
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Днеска като последния уж летен ден с един приятел от квартала решихме да отскочим до р.Лесновска при Чепинци,бил миналата седмица на джанка извадил два доста йедри клена...аз на тая работа с джанката немах вера и си зех малко глисти,та установихме се той метна монтажа с олово и джанка и зачака,аз аз подбрах на директния уклей,кротушки,баби,кленчета...та така до обед когато доядохме джанките след като едрия клен не се появи,стомашночревния тракт се възпротиви и си тръгнахме....абе доволно :fishing7:

Изображение

Изображение
chirusa_bg написа: ПП. По цяла нощ пие, а сутрин ни бие. Що е то?
1.3.1.2.
borenceto86
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Чет Сеп 12, 2013 10:38 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от borenceto86 »

На Изомат толкова много папури, а да няма щука, колко странно! Тази година бях един път, дребосък само! Бях на големия!
Аватар
sa4kov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Авг 30, 2010 12:06 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от sa4kov »

hristo94 написа:Колега не съм риболовствал на него само като минавах видях хора бяха нахвърляли тапи.Предполагам има щука.


аааа ползваш мойти снимки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: шачерпиш бира накрая :lol: :lol: :lol: :drinkers:
ДОГРАМАТА МИ ХЛОПА!
Аватар
thebigtourist
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 10:05 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от thebigtourist »

Разходка до Огняново вчера - търсих костур на рибе - за 4ч средно на 10-15 мин вадих по един, всички по калъп еднакви, но уви нямаше доволно едри. В един момент като усетих работата и видях, че едър няма излезе, изсипах живите от събраните във живарника и до края на излета направо пусках обратно след ваденето. Други колеги около мен нямаше и нямам наблюдения друг ловил ли е - колко и какво. Бях горе долу тук:
Изображение
Иво Андонов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Пон Яну 20, 2014 10:08 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Иво Андонов »

Някой да знае за тази щука 10+ на някоя от кариерите около софия ?Вярна ли е информацията и някой знае ли коя е кариерата .ПП Инфото е от BIGFISHBG
djago1981kn
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Чет Фев 02, 2012 5:50 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от djago1981kn »

Незнам дли е същата хваната щука,но чух ,че на Маслово са извадили голяма риба. :fishing6:
ogi_peugeot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 3:03 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ogi_peugeot »

Предполагам е или на Богров или Враждебна летището.Там един приятел миналата година хвана 8 кг щука...корокодил...
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от pampasa »

Рибето е от Враждебна със сигурност - не че има някакво значение.........
Такива Щуки се хващат едва 1 - 2 бр. годишно там..... :roll:
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Д-р Флекс »

Тоя дето списва Бигфиш е един квалифициран измамник, на работна заплата при Пеевски, та не знам, доколко може да му се вярва на сензациите... Що не питаш в техния сайт, а питаш тук???
hristo94
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 132
Регистриран на: Нед Фев 13, 2011 1:01 pm
Местоположение: България

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от hristo94 »

На Маслово водоема ако някой знае условията ако не се лъжа е платен водоем.
Иво Андонов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Пон Яну 20, 2014 10:08 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Иво Андонов »

Как да питАМ в Биг Фиш? към кой да се обърна?А Някой може ли да покаже на карта къде е този водоем маслово и условията там ? Мерси
choch1
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2015 9:49 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от choch1 »

Иво Андонов написа:Как да питАМ в Биг Фиш? към кой да се обърна?А Някой може ли да покаже на карта къде е този водоем маслово и условията там ? Мерси
Колега, щуката е от враждебна /летището и лично пред мен я премери в рибарския магазин на ботевградско :)
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от saksi »

Д-р Флекс написа:Тоя дето списва Бигфиш е един квалифициран измамник, на работна заплата при Пеевски, та не знам, доколко може да му се вярва на сензациите... Що не питаш в техния сайт, а питаш тук???
Ха,че кво му е на Пеевски :D :D :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от saksi »

Д-р Флекс написа:Тоя дето списва Бигфиш е един квалифициран измамник, на работна заплата при Пеевски, та не знам, доколко може да му се вярва на сензациите... Що не питаш в техния сайт, а питаш тук???
Ха,че кво му е на Пеевски :D :D :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
sa4kov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Авг 30, 2010 12:06 am
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от sa4kov »

И аз четох за този улов в една група във ФБ , колегата беше писал и пуснал снимки доста преди статията - https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow , има и клип - https://www.facebook.com/silvergemz/vid ... cation=ufi" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow , а ето я и самата статия - http://bigfish.bg/news/novini/Chudovish ... I.facebook" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="nofollow" rel="nofollow , а рибата е както каза колегата хваната на Враждебна 8)
ДОГРАМАТА МИ ХЛОПА!
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”