Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
Аватар
thunderboy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:07 am
Местоположение: София-Казанлък
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от thunderboy »

Че той шарана 6лв на магазина, егати и кефа, като да дам на магазинера 6лв да мога да си пусна въдицата в аквариума за да си хвана риба която ще платя после :)
Може нищо да не хвана на свободен гьол, но докато има такива дето ходят да ловят на платени водоеми на тия цени ще има и тарикати арендатори :(
Парите не са най важното нещо в живота, но те ми трябват за да си го купя!
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от isavkov »

thunderboy написа:Че той шарана 6лв на магазина, егати и кефа, като да дам на магазинера 6лв да мога да си пусна въдицата в аквариума за да си хвана риба която ще платя после :)
Може нищо да не хвана на свободен гьол, но докато има такива дето ходят да ловят на платени водоеми на тия цени ще има и тарикати арендатори :(
тва са пълни глупости
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
GoriLLaz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 8:38 pm
Местоположение: Бургас/София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от GoriLLaz »

При положение че язовира е за СПОРТЕН РИБОЛОВ нормално е да са такива цените...има сумати РАЗВЪДНИЦИ където можеш да си хванеш за фурната. ;) Не мисля че въпросния клуб са от тарикатите арендатори...лично мое мнение.
Хващайте и ловете, ама повече отколкото можете да изядете не носете!
От десет риби осем върни, за да има следващият път пак какво да се лови.
:fishing1:
Изображение
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ILEGAL »

thunderboy написа:Че той шарана 6лв на магазина, егати и кефа, като да дам на магазинера 6лв да мога да си пусна въдицата в аквариума за да си хвана риба която ще платя после :)
Може нищо да не хвана на свободен гьол, но докато има такива дето ходят да ловят на платени водоеми на тия цени ще има и тарикати арендатори :(
Платен водоем не означава аквариум! Такива философи съм ги слушал как ще убият рибата на "аквариума" и после седят и гледат мача само! Този тип водоеми са направени с цел да не си вземаш рибата, но на вас ви е малко трудно да проумете как така ще хвана риба и няма да оцапам тигана....
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Martin Mihailov »

thunderboy написа:Че той шарана 6лв на магазина, егати и кефа, като да дам на магазинера 6лв да мога да си пусна въдицата в аквариума за да си хвана риба която ще платя после :)
Може нищо да не хвана на свободен гьол, но докато има такива дето ходят да ловят на платени водоеми на тия цени ще има и тарикати арендатори :(
Ааааа колега не е така :lol: Ако неса платените водоеми некои риба само на картинка може да видат :lol: :lol:
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ILEGAL »

Да. Така е. А некои други и на платени, и на свободни, пак са пишман риболовци, нали знаеш? :roll:
Аватар
thunderboy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:07 am
Местоположение: София-Казанлък
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от thunderboy »

Martin Mihailov написа:
thunderboy написа:Че той шарана 6лв на магазина, егати и кефа, като да дам на магазинера 6лв да мога да си пусна въдицата в аквариума за да си хвана риба която ще платя после :)
Може нищо да не хвана на свободен гьол, но докато има такива дето ходят да ловят на платени водоеми на тия цени ще има и тарикати арендатори :(
Ааааа колега не е така :lol: Ако неса платените водоеми некои риба само на картинка може да видат :lol: :lol:
Да колега такива са явно предните двама риболовци :D че като гледам как дословно са се хванали за коментара ми :axe:
А и такива дето такъмите им са за по над 1000лв също не ги признавам, ама нека си пеят :)
Парите не са най важното нещо в живота, но те ми трябват за да си го купя!
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от bogno »

Е като не сте пишман риболовци що се блъскате на платената локва,а тя е създадена с една единствена цел-да ти вземе парите от джоба което има общо с пазарната икономика но няма нищо общо с риболова.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ILEGAL »

Защото нямам време за свободни и защото искам да ловят риба, когато ида за риба! Защото от бракониери и уроди, които гледат само да нацапат тиганя (брега на водоема също) не остана риба по свободните! Защото искам да ловят Амур и на мач примерно, ако ми кажеш къде на свободен мога да го направя, имаш бутилка пълнолетни уиски от мен! Кой какъв риболовец е се вижда на вода, не във форума, така че не ми давайте оценки без да знаете, капиш?
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от bogno »

При мен лично въпроса е принципен и не се влияе от това какво и как ми се лови, но всеки решава за себе си.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от isavkov »

bogno написа:При мен лично въпроса е принципен и не се влияе от това какво и как ми се лови, но всеки решава за себе си.
като е принцепен, защо се дървиме тука, къде било по хубаво и на кой му е голяма патката да лови риба.
Всеки да ходи където си реши, стига сте се дръгнели за тъпотии
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ILEGAL »

Защото ми е писнало от "клавиатурни риболовци", дето обясняват как платените са "аквариуми" и там и баба можела да хване, ей затова. После такива като тях, само седят и гледат мача отстрани, независимо дали на свободен или на платен, ама тук във форума са много силни :ANAL:
Аватар
ivanski65
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Май 19, 2011 6:36 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ivanski65 »

Здравейте, може ли координатите на гьола ''777'' и какви са условията там, благодаря предварително :)
stiviti
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Вто Фев 01, 2011 1:29 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от stiviti »

За 30 секунди в интернет намерих това за седмиците

http://wikimapia.org/16317577/bg/%D0%92 ... 1%82%D0%B5
Дано да ти е от полза
Аватар
ivanski65
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Май 19, 2011 6:36 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ivanski65 »

stiviti написа:За 30 секунди в интернет намерих това за седмиците

http://wikimapia.org/16317577/bg/%D0%92 ... 1%82%D0%B5
Дано да ти е от полза
Благодаря много, аз се опитах но не намерих нищо :/
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”