Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
bono2
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 5:52 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от bono2 »

чудя се между суходол и ски влека
тая година резултата на двете ми е следния едно ходене на суходол 1 каракуда и две ходения на влека - две капота
давайте предложения
krasi1987
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Юли 13, 2014 4:10 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от krasi1987 »

777
milenminds
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 4:40 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от milenminds »

Колега, ако не си от хората, които отиват за риба, за да си натъпчат фризера, аз лично бих препоръчал Богоров - Платеното. Приятен водоем, културни хора, хубави риби и много емоции. Около София не мисля, че има по-добро място човек да си начеше крастата, особено ако не разполага с особено много време.
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от isavkov »

bono2 написа:чудя се между суходол и ски влека
тая година резултата на двете ми е следния едно ходене на суходол 1 каракуда и две ходения на влека - две капота
давайте предложения
Казичане, ски влека, определено.
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
progressiv3
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Май 09, 2012 3:44 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от progressiv3 »

Здравейте, колеги! Тази събота и неделя мислим с приятели да си начешем крастата някъде около София. Предложения? Въпроса е, че много - много не ни се дават пари за платени язовири?
Аватар
JIBKATA
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Мар 16, 2011 6:01 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от JIBKATA »

ivanski65 написа:Здравейте, може ли координатите на гьола ''777'' и какви са условията там, благодаря предварително :)

Качил съм снимка в страницата им във фейсбук - Спортен риболов язовир селимица
vaskostoev
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Юни 26, 2016 2:16 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от vaskostoev »

progressiv3 написа:Здравейте, колеги! Тази събота и неделя мислим с приятели да си начешем крастата някъде около София. Предложения? Въпроса е, че много - много не ни се дават пари за платени язовири?
Колега,ако отивате само за кефа, ви препоръчвам Панчарево-платеното! Ако не се лъжа таксата беше 5лв на пръчка и рибата се плаща или пуска.Има достатъчно риба,вкусна скара,магазинче за захранки и т.н.
Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 246
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Kire 50 »

:smt024 Здравейте риболовци,сутринта прескочих до Кътинското гьолче.Чудесно време прекрасна природа и ии слаб риболов.От 6.30 до 11ч 8бр.бабушки и две костурета, все пак има раздвижване на рибетата.Е нахраних и раците с захранка, житце, бял цървяк и за благодарност зверско ущипване по пръста до кръв.Всички рибета си плуват живички ,само рака с откъсната глава.Рибетата хванати на бял червей.Успех на всички :fishing2:
чудесна природа за релакс
чудесна природа за релакс
Прикачени файлове
това е размера
това е размера
Аватар
thunderboy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:07 am
Местоположение: София-Казанлък
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от thunderboy »

ILEGAL написа:Защото нямам време за свободни и защото искам да ловят риба, когато ида за риба! Защото от бракониери и уроди, които гледат само да нацапат тиганя (брега на водоема също) не остана риба по свободните! Защото искам да ловят Амур и на мач примерно, ако ми кажеш къде на свободен мога да го направя, имаш бутилка пълнолетни уиски от мен! Кой какъв риболовец е се вижда на вода, не във форума, така че не ми давайте оценки без да знаете, капиш?
Амур знам къде има на свободен ама не е до София, лошото е че и там ще му видят сметката. Единственото хубаво на платените водоеми е че ги поддържат, но какви приказки съм чувал за стопаните им, че ходят и мрежат свободните гьолове и прехвърлят рибата в платените си локви, също не е за хвалене. А що се отнася до боклука оставен от повечето риболовци опира до културата, и че на платения някой ще ги накара да я изчистят и ще има къде да си хвърлят боклуците.
Парите не са най важното нещо в живота, но те ми трябват за да си го купя!
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от glmv »

Колеги, последния месец два някой има ли успех с бабушка на Панчарево? Аз лично не мога да я намеря, а и с когото и да.говоря ми казва това.
Аватар
bogno
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 284
Регистриран на: Пон Яну 27, 2014 11:30 pm
Местоположение: софия

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от bogno »

glmv написа:Колеги, последния месец два някой има ли успех с бабушка на Панчарево? Аз лично не мога да я намеря, а и с когото и да.говоря ми казва това.
Последните месеци като цяло риболова около София в сравнение с минали години е доста слаб.Аз гоня каракуда на фидер и чоложението е зле.
Жена ми мисли,че съм на работа, шефът мисли, че съм болен, приятелите знаят, че съм НА РИБА!
Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 246
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Kire 50 »

glmv написа:Колеги, последния месец два някой има ли успех с бабушка на Панчарево? Аз лично не мога да я намеря, а и с когото и да.говоря ми казва това.
Здравей колега, а нещо друго обаждали се в тези жеги? :rolleyes:
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от chirusa_bg »

От месец ми се иска да направя един риболов на баби на Пънча, но с това високо ниво на водата все се отказвам.
Някой знае ли как се слиза на устието на Бистришка река сега с тези новите блокчета?
Иска ми се да ги пробвам там.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
empar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 4:57 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от empar »

Най-лесно е по канализацията на новите блокчета!
'начиии толко' много кълвеше....хвърляш-вадиш, хвърляш-вадиш и по едно време толко' се разкълва, че немаш време да хвърлиш.....САМО ВАДИШ!!!
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от glmv »

Kire 50 написа:
glmv написа:Колеги, последния месец два някой има ли успех с бабушка на Панчарево? Аз лично не мога да я намеря, а и с когото и да.говоря ми казва това.
Здравей колега, а нещо друго обаждали се в тези жеги? :rolleyes:
Уклей, костур - по рано сутринта, платика и клен. Платиката са единични екземпляри. клена е по информация от колеги.
chirusa_bg написа:От месец ми се иска да направя един риболов на баби на Пънча, но с това високо ниво на водата все се отказвам.
Някой знае ли как се слиза на устието на Бистришка река сега с тези новите блокчета?
Иска ми се да ги пробвам там.
Колега, от там един колега се похвали с една едра червеноперка, уловена преди около 1 месец. Може ли да дадеш малко информация, относно дълбочините там?
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”