с.БАБУК до СИЛИСТРА

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Бат Ицо
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Вто Яну 01, 2008 6:01 pm
Местоположение: Исперих
Обратна връзка:

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от Бат Ицо »

Колега zliaster, благодаря ти за изчерпателната информация :idea: Мисля, че няма смисъл да бия път до там :roll: вече остава Малък Преславец - там поне с една пръчка, но все пак има какво да се лови :wink:
БЪДИ ДОБЪР ДО СМЪРТ!
zliaster

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от zliaster »

колеги имам информация за третия язовир (урко) .. от местни хора научих , че щуката е там .. имали са улов по 3-4 кг екземпляри .. има два пътя до там .. единия е над втория язовир покрай нивите но е доста дълъг и непроходим .. другия е като заобиколите по околовръстното на Силистра и на първото кръстовище в ляво по посока Професор Иширково .. след разклона за Полковник Ламбриново има отбивка в ляво .. към 1 км черен път , който ви води до самия язовир .. аз другата седмица мисля да отида и да проверя дали действително има щука там :)

ето и карта да се ориентирате до въпросното място

Изображение
ivan_tucev
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 8:51 pm

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от ivan_tucev »

Колеги някакво инфо за Бабук от тази година? Мисля тези дни да го посетя....но да не се разкарвам напразно??? Някой, Нещо?
zliaster

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от zliaster »

Колега Туцев здр ! на Бабушкия няма вода .. пуснат е отдавна към третия .. съответно и всичката риба .. а долу на третия са поставили забрана до Септември понеже зарибиха началото на Април (20 хил шаранчета , 60-70 сомчета и амури) .. гледах до стената му тлъсти караси (бъфало) праиха огромни петна .. същите внушителни от втория с тегло 1-2 кг .. щуката също е там .. масовата е 1 - 2.5 кг и взема само до едни паднали дървета понеже други подходящи места няма .. язовира е труден за блесна да не кажа невъзможен понеже не е чистен и отдолу е джунгла .. :) общо взето тва е .. като падне забраната ще отидем ще видим живот и здраве :)
Аватар
tedchakala
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 9:05 am
Местоположение: Варна

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от tedchakala »

Здравейте, какво е положението в момента на бабушкия - условия за риболов, риби, такъми...Мисля да посетя родния край и ако остане време да отскоча и до там :wink:
Аватар
tedchakala
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 9:05 am
Местоположение: Варна

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от tedchakala »

Никой ли не е ходил? Накрая аз ще дам инфо като го посетя :)
Аватар
tedchakala
новобранец
новобранец
Мнения: 65
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2011 9:05 am
Местоположение: Варна

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от tedchakala »

Черният път е блокиран от тиня :evil: . Здраве да е, някой друг път :drinkers:
emilplamenovandreev
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Май 17, 2012 6:53 am
Местоположение: Варна

Re: с.БАБУК до СИЛИСТРА

Мнение от emilplamenovandreev »

Някой със скорошна информация?
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”