Яз.Гълъбово

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

K.Kolev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 9:17 am
Местоположение: Асеновград

Яз.Гълъбово

Мнение от K.Kolev »

Здравейте колеги,
Утре ще ходим на яз.Гълъбово и бих искал да ви попитам дали има прясна информация от там- като места, вид риба... Благодаря предварително :wink:
brutalss
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Юли 22, 2008 7:01 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от brutalss »

Там ходих миналата седмица и некви мутри дойдоха и ни изгониха дано имаш късмет да метнеш и слука!! :finga:
K.Kolev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 357
Регистриран на: Пон Юли 14, 2008 9:17 am
Местоположение: Асеновград

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от K.Kolev »

нещо не разбрах.Забранен е риболовът или ... :roll:
Аватар
dedeff
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1100
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 6:09 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от dedeff »

Колега,Гълъбово вече е със статут като Овчарица с тази разлика,че на Тец-2 има обособена зона за спортен риболов дори и платен а на Гълъбово за сега е само за стопански и промишлен риболов и затова разгонват риболовците та моят съвет е да не си губиш времето и горивото за нещо което едвали ще стане т.е да спретнеш риболов.Това е за съжаление,изгубихме още един язовир от картата,кофти но факт.Поздрави.
Без жени можем,без риболов не можем!
Аватар
karadjov77
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 303
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 2:03 pm
Местоположение: Пловдив-Кичука

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от karadjov77 »

И аз чух тази гадна новина. :cry: :cry: :cry:
НЕ ПЛАЧИ МАЙКО НЕ ТЪЖИ,
ЧЕ СТАНАХ АЗИ ХАЙДУТИН,
ХАЙДУТИН МАЙКО БУНТОВНИК.
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от chlen »

няма такова нещо.аз съм от Гълъбово.просто не излиза риба на студеното затова няма никой(така мисля).на топлото ходих миналата седмица нямаше място.хващаха едри каракуди и тук там шаран.и сомчета по 5-6 кг.и по-малки има де(ама за сомчетата само съм чувал -не съм видял) не сте изгубили "още един язовир от картата"спокойно.ако гонят на самия язовир защо не гонят на топлото или на канала?така де ако си решил идвай.
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от chlen »

даже ако искаш ще ти дам тел и може да идем заедно.взимай вино и идвай :mrgreen: :drinkers:
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от Skorpi »

И аз чух че маи бил неправомерно взет или нещо такова от кмета на гр Гълъбово но са го накарали да го остави :roll:
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
grsg
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Ное 15, 2008 5:47 pm

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от grsg »

chlen написа:няма такова нещо.аз съм от Гълъбово.просто не излиза риба на студеното затова няма никой(така мисля).на топлото ходих миналата седмица нямаше място.хващаха едри каракуди и тук там шаран.и сомчета по 5-6 кг.и по-малки има де(ама за сомчетата само съм чувал -не съм видял) не сте изгубили "още един язовир от картата"спокойно.ако гонят на самия язовир защо не гонят на топлото или на канала?така де ако си решил идвай.
аз може да доида но просно да не стане така да отида или да няма място или да ме изгонат.
chlen
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:59 pm
Обратна връзка:

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от chlen »

от септември ходя почти постоянно,но само на топлото и канала.досега не съм видял или чул да гонят някой от там.точно през септември започнаха да гонят рибарите от стената(откъм тец-а) даже имаше табели въвъ водата че обекта е частен,забранено къпането и риболова и др.глупости,но това продължи много малко.сега няма табели.всички колеги с които съм говорил казват че няма такова нещо.даже преди две седмици имаше пловдивчани хвърлили по една въдица и те чули че гонят и се оглеждат и готови да събират и да бягат. :D и на тях им казах че не е вярно и цял ден ловихме(по скоро чакахме).утре мисля да ида и аз да почакам пак :)
mitko1994
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Май 31, 2017 6:46 pm

Re: Яз.Гълъбово

Мнение от mitko1994 »

Колеги излиза ли нещо? Какво можем да очакваме? Можем ли да очакваме прилични каракуди и червеноперки да начешем крастата или вече им е студено и на тях?
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”