Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Аватар
pacho109
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2440
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 6:52 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от pacho109 »

dobrin_dinev написа:
pacho109 написа:Колеги,отварят ми се 2-3 дни в Пловдив :idea: В тази връзка ,информация за Конуш имате ли?Разрешен ли е сега през забраната и излиза ли нещо?

Разрешен е за риболов.6 лв е таксата,ловиш каракуда на корем,излизат и добри шаранчета,като шарана се плаща.Инфото е от 2-3 дни.

Благодаря за инфото,ще си взема въдиците тогава :fishing7:
Изображение
Чърчил: "Нима искате избори, които се решават от най-ненужните гласове, дадени за най-ненужните кандидати?"
Чърчил:" На Балканите има повече история,отколкото те могат да понесат!"
http://vremeto.v.bg/
vanesok
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Окт 02, 2008 7:37 pm
Местоположение: Козлодуй - Дунава км.703

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от vanesok »

.
dobrin_dinev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1628
Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 2:29 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от dobrin_dinev »

Искам да попитам колегите от Асеновград ,дали имат някакво инфо за Избегли.Дали е зарибяван преди или по време на забраната язовира.И другото е, дали има пак покрай бега от онези треволяци,които бяха и миналата година ,пролетта покрай бреговете.Изобщо всяко инфо ще ми е от полза.
Аватар
diD0
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Вто Дек 13, 2011 8:49 pm

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от diD0 »

тая година май пропуснаха (иначе се снима и се пуска по тв сат :) ) казаха ми че водата е до дърветата така ,че няма да е много комфортно
Пп:Вервам знаеш за допълнителния билет
Изображение
dobrin_dinev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1628
Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 2:29 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от dobrin_dinev »

Благодаря колега!Да,знам за билета и имам такъв! :D
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от Don4o_62 »

Вчера и днес на Бачково имаше републиканско по улов на пъстърва,отидох да поразгледам,също да видя наште градски майсторчета :D ,ловят като миналото,който си разбира,разбира :wink: вярно малко пъстърва бяха зарибили, но пак доволно беше,след 17 ч. като свърши състезанието и реката се освободи, за нула време се окупираха и двато бряга на реката от рибари извън регламента :roll: :lol: ебахти и хиените :mrgreen: то не че и аз не почнах веднага да ловя след прекратяване на състезанието :lol: ама поне бях там целия ден :wink: хиените нищо не хванаха :lol: а някой хванахме по няколко риби :wink:имам снимки на мойте риби, но умишлено няма да ги сложа :wink:а който не вярва да дойде да ми помирише ръката :lol: есента ще има световно и тогава ще е интересно на фона на днешната тренировка
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
enterprise
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Нед Авг 24, 2008 6:37 pm
Местоположение: Хасково

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от enterprise »

Смятам да ходя семейно на яз.Мечка,за пикник и малко риболов,какъв е статута му,преди се събираше такса,въобще всякаква информация ще ми е от полза-не съм ходил там 2 години...
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от Don4o_62 »

10 лв. и квото си хванеш
но не влизай откъм Асеновградския край по черния път, за да идеш на поляната на устието примерно,с мотор ходих скоро и пътя е скапан с големи коловози,от асфалта горе и през лозята по другия път гледах доста коли бяха слезли,имаше и колички даже с недоволни бебета :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
enterprise
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Нед Авг 24, 2008 6:37 pm
Местоположение: Хасково

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от enterprise »

Благодаря за отговора ,наистина и аз ще ходя с бебе-притеснението ми бе да не ни върнат,да не е забранен,да не бия с толкова път с малката...
Аватар
bat_boiko_nikolov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1658
Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 11:06 am
Местоположение: Асеновград
Обратна връзка:

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от bat_boiko_nikolov »

Приготви си тапи за толстолоб, ако ти се хваща ...
За да победи злото е нужно само едно - добрите хора да не правят нищо !
Аватар
diD0
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 528
Регистриран на: Вто Дек 13, 2011 8:49 pm

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от diD0 »

Някой да е снимал 40-те преди 5-6 г. като го бяха източили ? Трябват ми снимки да го разгледам
Изображение
Аватар
chestarfield
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2567
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 1:38 am
Местоположение: асеновград
Обратна връзка:

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от chestarfield »

Ей малко е живнала темата, чакай и аз малко да подраскам че забравих как се пиши тука.
На откриването бях на яз.Черногорово за 4 дена над 100 шаранчета малки 500-800г няма косъм няма без косъм на каквото пусниш дребосъка е на всякаде.
Успяхме покрай тази напаст да излъжим и някоя мерна каракуда 14 броя около килото и 20 червеноперки по 500-600 грама, и две платики около килото.
На Стоевския направих един сутришен риболов за два часа три шарана по две три кела.
На Сушица направих един излет карабалъци по 200-300г три сомчета по 1.50-2.00. две шаранчета около килото и тук таме някоя каракуда.
На Чая обикалям нагоре на доло, ама нещо при мен не се получава риболова, на горе до Бачково няма каде да си спреш колата, на всякаде мантинела истипосали, няма каде да отбиеш колата вече.
На доло по някой друг кефал хванах но от мряната няма и помен, поне при мен де.
Вчера на Избегли отидох за 3-4 часа слаба работа две шаранчета по 700-1.00 кила на фидера на перото дребни каракуди, каде отиде кафала не знам, никъв го няма вече там.
Ами това от мен за 15 дена толкова, сегазпочвам дълечните дестинацийки така че скоро в темата няма да има какво да пиша.
http://www.facebook.com/karakshans
Асен Йорданов Кацаров
Асеновград
dimitrov1128
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Яну 29, 2013 6:18 pm

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от dimitrov1128 »

https://www.facebook.com/pages/40-izvor ... 32?fref=ts" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; ето на тази страница има клипове на пресушеният 40-извора
mdterziev
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 6:19 am
Местоположение: Пловдив

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от mdterziev »

Днес, долно течение на Чая, между 16 - 19 ч., преди бурята, ето това, на блесна Мартин Но.2.
Прикачени файлове
20150731163053.jpg
20150731163053.jpg (2.45 MiB) Преглеждано 4091 пъти
20150731163043.jpg
20150731163043.jpg (2.53 MiB) Преглеждано 4091 пъти
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Асеновград-регион<реки,язовири,езера,блата>

Мнение от Don4o_62 »

следобед ходих към Бачково на разходка,но без въдица ей така на хлад,около селото висяха 2 - 3 - ма като паяци по камъните, но ги подминах като пътен знак,оттам обратно и на средния тунел спрях да се гмурна в големия вир под ракиджийника,бахти и дълбокия вир... :roll: аз съм дълга бойна :lol: ама ме покри над метър до скалата :roll: даже вчера някой се давил...но за малко, та го изкарали,мисълта ми беше че имаше колега към края на вира и къртеше мренки по един пръст и 2 нокътя една след друга :mrgreen: ,но ще има и някоя хитряга пъстърва по бързейте :wink: останала след състезанието
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”