инфо за яз.Искър

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

MondeoMK2
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 4:00 pm

инфо за яз.Искър

Мнение от MondeoMK2 »

Здравейте колеги. Интересува ме какво е положението на Искър, мисля да отида събота и неделя с приспиване. Чух добри отззиви за платика на дъно. Не съм ходил там от миналата година. Ако може и малко инфо за хубави места и накратко къде се намират, благодаря предварително
Аватар
kabaero
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 239
Регистриран на: Пон Окт 13, 2008 7:17 pm
Местоположение: София

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от kabaero »

Вчера бях там , в Шипоченския залив след заграденото . Духаше много силен вятър , но кълвеше доста добре на фидер и на пружина . Кофти че излизат много платички колкото длан . Абе за 2 дена можеш да се наиграеш с платички и каракуди.
MondeoMK2
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 4:00 pm

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от MondeoMK2 »

Ясно, мерси за инфото колега. Ще измисля нещо, защото честно казано не ми се занимава мнгоо с дребосъци, но в края на краищата важното е да си почина малко главно затова отивам :)
nikozia
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 637
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 10:29 am
Местоположение: София

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от nikozia »

От към Щъркелово гнездо след устието излизат доста костури на рибе с подвижна или с чепаре за морски риболов,
а за платиките не знам може да опиташ преди Камелот (преди Щъркела е) в дълбокото.
Спининг Клуб " АБИЧИ "
Аватар
bkd
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3907
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 8:16 pm
Обратна връзка:

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от bkd »

MondeoMK2 написа:Ясно, мерси за инфото колега. Ще измисля нещо, защото честно казано не ми се занимава мнгоо с дребосъци, но в края на краищата важното е да си почина малко главно затова отивам :)
Ако е за почивка колега ,ти пък намери къде :roll:Пък и събота и неделя :smt102
ИСКАМ МРАКА НА ЗОРАТА,А НЕ ЗАЛЕЗА НА СВЕТЛИНАТА...
MondeoMK2
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 4:00 pm

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от MondeoMK2 »

Ще съчетая нещата колега, хем почивка хем успешен риболов(да се надяваме) пък каквото стане
itodorov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 11:33 am
Местоположение: София

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от itodorov »

MondeoMK2 написа:Здравейте колеги. Интересува ме какво е положението на Искър, мисля да отида събота и неделя с приспиване. Чух добри отззиви за платика на дъно. Не съм ходил там от миналата година. Ако може и малко инфо за хубави места и накратко къде се намират, благодаря предварително
Аз също мисля да отида събота и неделя на Филмовата къща :)
Аватар
tat24you
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 9:04 pm
Местоположение: гр.София

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от tat24you »

Здравейте колеги,ако някой може да даде прясно инфо за "филмовата къща" ще съм много благодарен.НАСЛУКА на всички!!!
memento mori
Dimy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1036
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 1:29 pm
Местоположение: Samokov

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от Dimy »

голяма лудница проблем с местат , вчера нямаше вятар
Аватар
tat24you
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 9:04 pm
Местоположение: гр.София

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от tat24you »

А нещо за стръвта,захранката и монтажа ако може? Заредил съм се със захранка на filstar платика;ВДЕ някаква червена; бял червей;царевица скопекс и обикновенна. Започва се на пружина,а по-късно каквото дойде
memento mori
Dimy
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1036
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 1:29 pm
Местоположение: Samokov

Re: инфо за яз.Искър

Мнение от Dimy »

ние влачихме но без резултат , пък и бяхме само за час , платика на бял или торен предполагам ще обади
но местата се сериозен проблем , при скалите ако сте с лодка излиза костур на рибе на около 3-4 м дълбочина сутрин и вечер
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”