рибарници Кричим

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

ivoo83
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 8:09 pm

рибарници Кричим

Мнение от ivoo83 »

някои ходил ли е на рибарниците краи Кричим излизали нещо даите малко инфо благодариа ви предварително :D :roll:
golden-retriever
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 12:14 am
Местоположение: Пещера

Re: рибарници Кричим

Мнение от golden-retriever »

става въпрос за рибарници не за язовира ... има един хубав ... 2 лв на въдица плащаш и отделно рибата ... каракудата е почти без пари ! ... има : пъстърва;каракуда;шаран;щука;сом;бял и черен амур;кефал и бяла риба ако не се лъжа :D :)
Аватар
didava
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 3:21 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: рибарници Кричим

Мнение от didava »

Здравейте колеги, може ли малко по-подробно упътване как да стигна до рибарниците на Кричим. Имате ли информация дали работят сега
[Всичко хубаво в живота е или незаконно ,или неморално,или те кара да надебеляваш.
Аватар
didava
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 3:21 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: рибарници Кричим

Мнение от didava »

Може ли да ми обясните как да стигна да Рибарниците на Кричим
[Всичко хубаво в живота е или незаконно ,или неморално,или те кара да надебеляваш.
golden-retriever
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Пет Юли 10, 2009 12:14 am
Местоположение: Пещера

Re: рибарници Кричим

Мнение от golden-retriever »

на скоро не съм бил , но бях септември месец и рибата кълвеше като невидяла ! Аз съм от Пещера и имам приятели в Кричим при които отседнах и бях на яз.Въча,яз.Кричим и на рибарник които се намира почти в града,също така и на един мн хубав м/у Кричим и село Куртово ... в язовирите има главно костур , а в рибарниците (горе съм написал) и искам да отбележа ,че има мн риба и плувката мн рядко спира на повърхноста за повече от 5-10 мин , а ако е в басеина с каракудата 1-2 мин...когата ходихме в 10 часа сутринта хвърлим вадим , хвърлим вадим , а от 12 - 2 пачти ништо .. след това пак почва лека полека и вече към 6 -7 нон стоп вадиш ... абе мн сложна риба е каракудата ! ВЗИМА КАТО ПИРАНИЯ А В ЕДИН МОМЕНТ СПИРА ТОТАЛНО !КОИТО ОТИДЕ НЯМА ДА СЪЖАЛЯВА!!!М/У Куртово и Кричим има табела , дрегия е на излизане от Кричим за Куртово! ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДАЛИ МОГА ДО ПИША С АНГЛИЙСКИ БУКВИ ЩОТО НЯМАМ НАДПИСАНИ БГ НА КЛАВИАТУРАТА ! ПИСАЛ САМ ТОВА ТОЧНО 1 ЧАС И 15 МИН ... ПО МН ТЕМИ МОГА ДА ДАМ ИЗЧЕРПАТЕЛНИ ОТГ ! но това ме спира , направо се измъчвам докато пиша !!!!! :rolleyes: :D :D :D :D :D
Аватар
didava
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 3:21 pm
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: рибарници Кричим

Мнение от didava »

Благодаря ти за информацията, в неделя мисля да отида до рибарниците
[Всичко хубаво в живота е или незаконно ,или неморално,или те кара да надебеляваш.
ivoo83
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 8:09 pm

Re: рибарници Кричим

Мнение от ivoo83 »

колеги шаранат тръгнал ли е в кричим никои ли не е ходил :? :? :?
html_86
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2019 8:57 am

Re: рибарници Кричим

Мнение от html_86 »

golden-retriever написа:става въпрос за рибарници не за язовира ... има един хубав ... 2 лв на въдица плащаш и отделно рибата ... каракудата е почти без пари ! ... има : пъстърва;каракуда;шаран;щука;сом;бял и черен амур;кефал и бяла риба ако не се лъжа :D :)
Може ли да ме упътите къде се намират тези рибарници за 2 лв на въдица
ilia0706
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юни 11, 2007 3:41 pm
Местоположение: Враца
Обратна връзка:

Re: рибарници Кричим

Мнение от ilia0706 »

Темата е само от 2010г
Живей живота си както намериш за добре, а не както другите ти казват.

http://picbg.net/view_folder.php?f_id=5494
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”