Инфо за Копринка

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Инфо за Копринка

Мнение от Don4o_62 »

ако колата не ти е високопродима забрави за тоя път,а ако искаш толко да идеш с кола до там, няма нищо сложно,излизаш от Виден,преди сепарацията има нещо като път нагоре.... хващаш по него и по него излизаш нависокото,държиш отляво покрай гората,караш... минаваш мисля два пътя дето слизат към язовира и от там нататък търсиш верния до Слънчев бряг,ходил съм с мотор преди няколко год. на мой познат и беше офроуд на 2 гуми,за кола не ми се мисли,та скоро говорих с моя човек за там и вика с кола забрави
но поне ти казах откъде е пътя,преди сепарацията нагоре,след нея има пак един и отива в гората,но е грешен
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Rsg1f1
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Май 12, 2012 6:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Инфо за Копринка

Мнение от Rsg1f1 »

MiTaKa™ написа:Колега на теб ти препоръчвам мястото от снимката , това се пада посока Казанлък след отбивката за Долно Съхране , караш към 2 км и в първата отбивка завиваш. Преди носа , където е направена снимката има хубав и дълбок залив , вечер излиза бяла , а през деня можеш да си ловиш целия ден перки , платики и по-редки каракуди . Пътя е перфе , можеш да си караш и на 4та ;)
Колега за това място ли става въпрос ? Което съм за обградил със зелено и по червената линия ли е пътя?
Благодаря.
Прикачени файлове
222.png
222.png (2.38 MiB) Преглеждано 2368 пъти
has76
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Фев 03, 2011 9:01 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Копринка

Мнение от has76 »

Don4o_62 написа:ако колата не ти е високопродима забрави за тоя път,а ако искаш толко да идеш с кола до там, няма нищо сложно,излизаш от Виден,преди сепарацията има нещо като път нагоре.... хващаш по него и по него излизаш нависокото,държиш отляво покрай гората,караш... минаваш мисля два пътя дето слизат към язовира и от там нататък търсиш верния до Слънчев бряг,ходил съм с мотор преди няколко год. на мой познат и беше офроуд на 2 гуми,за кола не ми се мисли,та скоро говорих с моя човек за там и вика с кола забрави
но поне ти казах откъде е пътя,преди сепарацията нагоре,след нея има пак един и отива в гората,но е грешен
Не го пращай из нивите колега. Пътя по чашата е отворен-кара се спокойно изключвам един два участъка с по дълбок пясък. Сега се връщам от там,сериозни риби нямаме. Начесахме лекинко крастата ама далеч от замислите. Хора съответно няма много щото не само на нас а и на другите нещата не се случваха по най добрия начин. Водата пада бързо-20 см вертикал на ден .Къде е копринския шаран-не знам. Хората от Павел баня и Казанлък ходят на Пясъка за да извадят някоя риба(това не е шега) Разбира се тук таме се чува ,че някой е уцелил мястото-последен слух-на острова към Морозовския ръкав били изкарали 17 шарана за ден :rolleyes: :rolleyes: . На печелившите -Честито
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Инфо за Копринка

Мнение от MiTaKa™ »

Аз вторник мисля да направя един излет за 4-5 дни , но с това падане на водата и постоянните капота откъм шаран , вече се чудя къде да застана . Май ще е около или след слънчев бряг :)
Изображение
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Инфо за Копринка

Мнение от Port_Royal »

has76 написа: Разбира се тук таме се чува ,че някой е уцелил мястото-последен слух-на острова към Морозовския ръкав били изкарали 17 шарана за ден :rolleyes: :rolleyes: . На печелившите -Честито
А дано,ама на дали толкова много шарани за един ден да извадят там. :) :drinkers:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Аватар
thunderboy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:07 am
Местоположение: София-Казанлък
Обратна връзка:

Re: Инфо за Копринка

Мнение от thunderboy »

Някой пробвал ли се е дали след изпускането на язовира сега по реката към Бузов град има изпуснати риби от язовира, че се чудя дали да не пробвам някъде там късмета.
Им и някакви микроязовирчета между Розово и Бузов град дали е свободен риболова там?
Парите не са най важното нещо в живота, но те ми трябват за да си го купя!
Аватар
ExTaZzY
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1750
Регистриран на: Пон Апр 23, 2007 8:58 pm
Местоположение: гр.Пловдив
Обратна връзка:

Re: Инфо за Копринка

Мнение от ExTaZzY »

От понеделник до днес бях на Дунавския ръкав за 6 нощувки имах 4 удара на шаран един изваден около 800гр и безброй платички по 400-500 грама на косъм които ме принудиха да ловя с куки 1-ви номер с 4-5 царевици с повдигач или 2х 10мм протеинови топчета, язовира пада с по метър на 12 часа .... което според мен обяснява вялите кълванета
Изображение
Без риболов няма любов !
Аватар
tonio.totev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Май 16, 2014 9:12 am
Местоположение: Казанлък

Re: Инфо за Копринка

Мнение от tonio.totev »

ExTaZzY написа:От понеделник до днес бях на Дунавския ръкав за 6 нощувки имах 4 удара на шаран един изваден около 800гр и безброй платички по 400-500 грама на косъм които ме принудиха да ловя с куки 1-ви номер с 4-5 царевици с повдигач или 2х 10мм протеинови топчета, язовира пада с по метър на 12 часа .... което според мен обяснява вялите кълванета
Колега там фидеристите и мачаджиите какво хващаха, че мисля да намина тези дни?
geno77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:14 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Копринка

Мнение от geno77 »

Ще съм много благодарен някой да даде информация за места за бивакуване и чакане на шаран на копринка?Водата как е като количество и ниво,места,стръв,захранване и монтажи за риболов и т.н.Ще съм благодарен на всякаква актуална информация.
MiTaKa™ написа:MiTaKa™
колега,и аз вторник към 10:00 тръгвам към язовира от Пловдив,ако не е проблем да разменим телефони и да дадеш инфо и насока,ти със сигурност ще си преди мен там.
Аватар
thunderboy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юни 29, 2012 11:07 am
Местоположение: София-Казанлък
Обратна връзка:

Re: Инфо за Копринка

Мнение от thunderboy »

Ходих преди 2 дни и правих снимки (качих ги във фейса Изображение), че тук ми е тегаво със снимките.
Имаше много вятър, на дъно една платика и една червеноперка, както и още 3 червеноперки на плувка, но в тоя вятър много трудно да се засече кълване.
Вчера ходих на Шаново ама тва ще е за друга тема.
Парите не са най важното нещо в живота, но те ми трябват за да си го купя!
ogun
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Авг 04, 2011 9:50 am

Re: Инфо за Копринка

Мнение от ogun »

Ще ходя в неделя за първи път на язовира. То че няма да има много риба, няма ама поне да видя какво е там. Ще спя в събота вечерта в Казанлък, дайте акъл как и къде да отида оттам?
Аватар
pavre
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Пет Яну 25, 2013 10:09 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Копринка

Мнение от pavre »

Здравейте, колеги. Замислям излет на Копринка с цел риболов на хищник. Бихте ли споделили каква е ситуацията на язовира сега? Предварително благодаря!
Аватар
_ribar4eto_
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Фев 04, 2011 9:24 pm

Re: Инфо за Копринка

Мнение от _ribar4eto_ »

Скоро по камъните до преливниците,приятел е ловил костур на плувка с рибка.
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Инфо за Копринка

Мнение от nicko67 »

Спокойно може да си вземете рибарски гащиризон и да преминавате от единия бряг до другия газейки, толкова е спаднал язовира.Миналата седмица колежка ми каза, че ловили щука на жива рибка.Аз лично въртях всякакъв вид изкуствени примамки и нямах чукване ни вечерта ни рано сутрин упорствайки.Колежката докато си тръгнах също упорстваше с живата рибка но и тя хвана колкото и аз на примамките от кутията.Платиката остава основният заподозрян в сагата "Копринка 2015"
has76
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Фев 03, 2011 9:01 am
Местоположение: Пловдив

Re: Инфо за Копринка

Мнение от has76 »

Излиза по някоя и друга качествена риба. Но малко вода и много хора,читавите места са кът оттам и шанса да хванеш шаран или амур драстично намаля. Местата се предават от човек на човек,което си е нормално. Рибата е навътре–по далече първо,че е плиткаж на доста места,отделно дискотеките по брега. Цяла нощ-до 8 сутринта събота срещу неделя.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”