МАЛЪК ПРЕСЛАВЕЦ

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

stenli
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Яну 14, 2009 12:57 pm

Re: МАЛЪК ПРЕСЛАВЕЦ

Мнение от stenli »

Някой скоро да е посещавал блатото и евентуално някъкви отзиви за активноста та рибата?
Atanas_82
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Авг 01, 2016 5:34 pm

Re: МАЛЪК ПРЕСЛАВЕЦ

Мнение от Atanas_82 »

Да вчера ефект от захранка никакъв ,стръв само сладка царевица риби разнообразни ,змии колко искаш дори и при по бавно вадене на риба се настървяват ,едри платики няма рибата варира от 100-300 грамово и така до обяд около 5-6 килограма ,мястото е бетонната плоча поздрави на хората който се сетиха да асвалтират пътя
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: МАЛЪК ПРЕСЛАВЕЦ

Мнение от fozi073 »

Има си риби тук , но са много трудно уловими. За тия които харесват по интезивен риболов мога да кажа , че просто не е за тях. Кълве рядко , но качественно. На ден може да бутне 4-5 пъти и ако не си нащрек , няма как да стане. Аз обожавам този водоем. Красива природа и е много загадъчен от към риболов. Мисля че рибата се държи по навътре / много бракониерски набези/ за добра слука препоръчвам използването на по малки куки . Три уловени каракуди от преди седмица ме направиха наистина щастлив. За цял ден три реализирани кълванета . Една 0,6 друга 1,5кг и най добрата 2,100 . Уникален кеф. Ето и снимчица . Дано се поразбута темата.
Прикачени файлове
IMG_9728.jpeg
IMG_9727.jpeg
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”