Риболов в Англия

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

marto1
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 12:06 pm

Риболов в Англия

Мнение от marto1 »

Може ли за информация за водоеми в Лондон :prayer:
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: PuBo/\oB B England

Мнение от Andrey_76 »

Ами там минава доста добра река. Ходил съм на много места но са към Бирнимгам. Ако наблизо минава канала по който се движат лодките които прекосяват страната, в него е пълно с бяла риба и змиорки по 4,5 кила.
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
snegk
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 13896
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 9:11 pm
Местоположение: св.Влас

Re: Риболв в Англия

Мнение от snegk »

Оправих заглавието, няма да я трия, ще я преместя където и е мястото.Успех :drinkers:
Да хванеш риба е удоволствие,но да и дариш живот,това не се описва с думи.
Станимир Христов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 4:24 pm
Местоположение: London, гр.Пловдив

Re: Риболв в Англия

Мнение от Станимир Христов »

В Кингстън има голяма река която е перфектна за риболов :) ;)

от Waterloo хващаш влак до Kingston Upon Thames -15 мин е и после от спирката реката ти е на 5 мин.
Втория вариянт е от където и да е в Лондон с Дистрикт Линията до Wimbledon и от там пак до Кингстън ти е 10 мин.

В тези две теми има снимки от миналата седмица ....

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=7&t=37054
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=7&t=37085
Изображение
Изображение Изображение
Който иска намира начин... който не иска намира причина!!!
kris-uk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 188
Регистриран на: Пон Май 03, 2010 11:15 pm
Местоположение: London-Филибето

Re: Риболв в Англия

Мнение от kris-uk »

Hi и от мен, има страшно много места за риболов в Лондон и около Лондон, има много езера и канали! Също така, към Кембридж става много добър риболов! Въпроса е, да имаш време да ходиш!
adventurebg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:01 pm
Местоположение: Слънчев Бряг
Обратна връзка:

Re: Риболв в Англия

Мнение от adventurebg »

Ами зависи къде се намираш, ако си близо до Бромли има малко езерце на път (а 21) точно като излизаш от Бромли посока (м 25) ако си в Източен Лондон има много канали в които има грамадни каракуди, щуки и платики. Знам много водоеми, но най добре ми кажи какъв транспорт ползваш и къде живееш( квартал). Най кеф е на океана иначе ловиш и връщаш. Трябва да имаш задължително кеп и мека подложка за уловената риба. Ако имаш въпроси с удоволствие ще ти съдействам. Живях в Лондон 9 години и доста добре го познавам.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОВА, КОЕТО МИ ДАВА МОРЕТО!
tenesista_
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 9:18 pm

Re: Риболов в Англия

Мнение от tenesista_ »

Някой може ли да ми даде инфо за река Темза до Рединг водата там сладка ли е или е соления участък? Шаран излиза ли?
adventurebg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:01 pm
Местоположение: Слънчев Бряг
Обратна връзка:

Re: Риболов в Англия

Мнение от adventurebg »

:D
Последно промяна от adventurebg на Сря Юли 14, 2010 9:17 pm, променено общо 2 пъти.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОВА, КОЕТО МИ ДАВА МОРЕТО!
adventurebg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:01 pm
Местоположение: Слънчев Бряг
Обратна връзка:

Re: Риболов в Англия

Мнение от adventurebg »

Как ще е солена бе колега :D къде е Рединг на горе :?: То в Лондон има шаран, платика, каракуда ти в Рединг солена ли е :D Отивай, ловиш и връщаш :!: На слука
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОВА, КОЕТО МИ ДАВА МОРЕТО!
tenesista_
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 9:18 pm

Re: Риболов в Англия

Мнение от tenesista_ »

Благодаря за инфото :}
ALEK75
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Окт 24, 2015 8:46 pm

Re: Риболв в Англия

Мнение от ALEK75 »

Здравейте. Аз за разлика от вас съм все още българин и не мога да кажа че умирам от удоволствие да пускам всичката риба обратно при условие че никъде не можеш да си купиш прясна. Някой може ли да ми даде информация къде да отида за риба около Лондон на свободен водоем, само с платените разрешителни, без огради и камери... Сред природата. Ще ви бъда благодарен и си търся и компанията за обмяна на опит...
Police2344
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 07, 2018 11:19 pm

Re: Риболв в Англия

Мнение от Police2344 »

Станимир Христов написа:В Кингстън има голяма река която е перфектна за риболов :) ;)

от Waterloo хващаш влак до Kingston Upon Thames -15 мин е и после от спирката реката ти е на 5 мин.
Втория вариянт е от където и да е в Лондон с Дистрикт Линията до Wimbledon и от там пак до Кингстън ти е 10 мин.

В тези две теми има снимки от миналата седмица ....

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=7&t=37054
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=7&t=37085

Можеш ли да ми кажеш къде в Woking мога да отида за риба, защото хадя ва едип канал, който е близко до мен, но там когато и да отида резултата е винаги нулев дин има една приказка в тоалетната, ако метниш ще е по-добре. Пробвал съм я и на бел, торен червей, царевица и какво ли още не малки всякакви, но резултата си е нулев а вече 4-5 ходя там ....
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”