Риболов около Разград

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

hojgun
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 12:41 pm
Местоположение: Разград

Риболов около Разград

Мнение от hojgun »

Здравейте колеги. Мисля следващата седмица да спретна едно излетче до платения водоем между Островче и Сейдол, та искам да помоля колегите които са информирани да ми помогнат, как е положението там, тръгнал ли е вече шарана или да ми препоръчате друг водоем. Благодаря предварително.
Аватар
stoj40doc
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 4:00 pm
Местоположение: Разград

Re: Риболов около Разград

Мнение от stoj40doc »

Здравей колега, дали е тръгнал не мога да ти кажа, но мога да ти кажа условиятя ако не ги знаеш, аз също мисля да го посетя сладващата седмица.
LONG LIVE ROCK AND ROLL
skorpion
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 327
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 5:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД

Re: Риболов около Разград

Мнение от skorpion »

В четвъртък водата бе доста студена-около 8-9 градуса.
За 5 часа на всичко възможно, без пипване дори и на дребосък.
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов около Разград

Мнение от RAAZIEL »

stoj40doc написа:Здравей колега, дали е тръгнал не мога да ти кажа, но мога да ти кажа условиятя ако не ги знаеш, аз също мисля да го посетя сладващата седмица.
Че кажи и на мен бе стари друже,че в него район кът гледам ,гооглето" до всяко село има гьол :D Ние ще ходим този четвъртък до Шумен на платено-пък то дето е Шумен,там е и Разград :!: :drinkers:
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
hojgun
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Авг 04, 2010 12:41 pm
Местоположение: Разград

Re: Риболов около Разград

Мнение от hojgun »

Колега на вапросния водоем излизат шарани и амури около 1-3 кг. Плаща се 2 лева на тояга и уловената риба 5 лева килото. Миналата година съм имал много хубави излети - една седмица калве като за световно и съм вадил кам 20 кг риба, разбира се не съм платил всичко :).
Следващата седмица не бута даже и дребосъка, след няколко дена пак почва да калве прилично, незнам дали бат Петко прави някакви номера.....такъв е гьола общо взето става но незнам как е тази година та за това съм пуснал тема.
Наслука :)
Аватар
stoj40doc
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 4:00 pm
Местоположение: Разград

Re: Риболов около Разград

Мнение от stoj40doc »

RAAZIEL написа:
stoj40doc написа:Здравей колега, дали е тръгнал не мога да ти кажа, но мога да ти кажа условиятя ако не ги знаеш, аз също мисля да го посетя сладващата седмица.
Че кажи и на мен бе стари друже,че в него район кът гледам ,гооглето" до всяко село има гьол :D Ние ще ходим този четвъртък до Шумен на платено-пък то дето е Шумен,там е и Разград :!: :drinkers:

По последна информация на язовира на Островче за сега не излиза нищо, както каза и колегата преди това, много е студена водата още.
LONG LIVE ROCK AND ROLL
мърито
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Май 06, 2010 3:55 pm
Местоположение: TARGOVISHTE

Re: Риболов около Разград

Мнение от мърито »

а къде се намира яз.Бяла Пръст/Папаза/който е разрешен през забраната и каква риба има в него.....
lamerando
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 7:31 pm

Re: Риболов около Разград

Мнение от lamerando »

мърито написа:а къде се намира яз.Бяла Пръст/Папаза/който е разрешен през забраната и каква риба има в него.....
Пътя за Пчелина третата права в дясно има един чакалиран път :)
veso zdravec
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Фев 08, 2011 11:02 am

Re: Риболов около Разград

Мнение от veso zdravec »

hojgun написа:Здравейте колеги. Мисля следващата седмица да спретна едно излетче до платения водоем между Островче и Сейдол, та искам да помоля колегите които са информирани да ми помогнат, как е положението там, тръгнал ли е вече шарана или да ми препоръчате друг водоем. Благодаря предварително.
Здравей. Ходих на Сейдол в събота, 23,04. Отидохме по обяд. Пазача ................трудно обясни какви са условията. Излизат шаранчета. Рядко над кило. Има и есетра която не дават да се взима. Общо взето върви, но не продават и това дето си хванал. Исках да си купя нещо дето са го хванали колеги и са го пуснали в басейнчето, но пазача каза че няма нищо за продан, всичко било дребно. Това е.
Proinov
фен клуб-скобар
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 11:58 am
Местоположение: Разград !!!

Re: Риболов около Разград

Мнение от Proinov »

lamerando написа:
мърито написа:а къде се намира яз.Бяла Пръст/Папаза/който е разрешен през забраната и каква риба има в него.....
Пътя за Пчелина третата права в дясно има един чакалиран път :)
Някои нещо вадил ли е на папаза! :roll:
"Remember what happens in Vegas, stays in Vegas. Except for herpes. That shit''ll come back with you." :D :D :D
skorpion
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 327
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 5:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД

Re: Риболов около Разград

Мнение от skorpion »

За Бели лом
За информация
Влизането по черните пътища към язовира стана много рисковано!!!!!
Предимно покрай пояса от към Ловско.
Има наслагани метални шипове, които са заварени на планка и закопани в земята.
Вторник, сряда няколко коли с пробити и четирите гуми.
Вчера журналисти от местен вестник ходиха на място, но не намериха, да заснемат шипове на место.
Възможно е да се повтори.
Аватар
pe6o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:20 pm

Re: Риболов около Разград

Мнение от pe6o »

Миналата седмица аз лично разбрах за 10 коли с напукани гуми. На един задна лява ,на друг предна дясна,на трети и четирите и така. Незнам кой си прави експиерименти с рибарите,но да се моли да не се разбира никога,макат че се съмнявам,като знам колко хора са се заели с това. Но се сещам се къде ще му наврат шиповете, ама няма да кажа :lol:
хрис
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 7:56 pm
Местоположение: Разград

Re: Риболов около Разград

Мнение от хрис »

Я си мислим че някой от арендаторите на нивите е замесен.
Бях там на откриването и след поройния дъжд и стотиците закъсали
коли се принудих да оставя моята при колеги.
Прибрах я след два дни.
Трактора или нещо друго дето е влачил закъсалите, са направили нов път в нивите и си има унищожена продукция.
Ама ако са те, да си викат комисия по застраховките и да се оправят.
И аз мисля, че ако хванат някой като поставя нещо подобно....,
не ми се мисли кво ще му се случи.
Аватар
AMUR4ETO
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 187
Регистриран на: Чет Мар 02, 2006 8:17 pm
Местоположение: TARGOVISHTE

Re: Риболов около Разград

Мнение от AMUR4ETO »

в един друг форум имаха същият проблем.слагаха шишове по пътя,вечер се промъкваха до колите и режеха гумите и всеки мисли ше че дело на браконери ,но накрая се оказа че дело на рибари.......мотива му бил по-малко рибари да идвали в този район .така ,че идиоти много.....
Аватар
dzambazov
новобранец
новобранец
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 4:30 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболов около Разград

Мнение от dzambazov »

Някой да има инфо за яз.Папаза . Ако е ходил някой скоро нека сподели :D
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”