яз.Кътина?

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: яз.Кътина?

Мнение от Kire 50 »

:smt024 Здравейте риболовци, водоема беше под забрана до 15.06.2016 а че ИАРА не си върши работата е друг въпрос.Водоема не е платен и естествено Ви трябва риболоВЕН БИЛЕТ. По плитката част е отсреща / полето/,чудесно е и за бивакуване .От колега който живее в Кътина риболова е много тегав.Успех на всички през новия сезон.
Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: яз.Кътина?

Мнение от Kire 50 »

:smt024 Здравейте риболовци,днес сутринта обиколих малко Кътински те водоеми.На големия до шосето нямаше риболовци а и не видях никакви движения на риба и отпраших на Сини вир под манастирчето. Там жабурняк треви слънце пече а бе трудно да заметнеш сопа и се отказах и от този водоем.Малко по нагоре в исъхналата от дървояди горичка малко гьолче обрасло ако с треви папури и др заметнах към 10ч. сопа. Е закачки и късане на такъми нормално за риболов нали?.Използвана стръв бял и торен червеи.Двата костура и щучката хванати на бял цървяк сигурно за 10 минути.До 11.30 ч. спокойна плувка, а и времето започна да се разваля и си бих шута. Успех на всички
Прикачени файлове
Водоемчето в горичката
Водоемчето в горичката
Сини вир
Сини вир
20170725_080428.jpg
20170725_081835.jpg
Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: яз.Кътина?

Мнение от Kire 50 »

:smt024 Здравейте риболовци,това което знам за Кътинските водоеми е че са много тегави. Днес може да напълниш торбето и след това цял месец да си капо, ами това е положението. Въпреки това го посещтавам често. Отговарям на писалите ми на ЛС. И четирите водоема държат риби от уклеи, слънчак .....- та до бяла риба, а и да не забравям охлюви и раци.Водоема №1 до шосето е най приятен и удобен за риболов и къмпинг. Е ми това е.Успех на всички :fishing11:
пс В постовете ми съм публикувал снимки на водоеми №№ 1,№ 3 и водема с габърчето. На водоем №2 изомат не съм го посещавал от много години.
Прикачени файлове
водоем №2 Изомат,  водоем №3 Сини вир и водоем  габърчето в/исъхналата гора там вместо костур се извади щучката /са много неудобни за риболов,храсти папури треви и др, правят риболова много труден но по някога си заслужава.
водоем №2 Изомат, водоем №3 Сини вир и водоем габърчето в/исъхналата гора там вместо костур се извади щучката /са много неудобни за риболов,храсти папури треви и др, правят риболова много труден но по някога си заслужава.
Аватар
Kire 50
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 244
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:10 pm
Местоположение: София

Re: яз.Кътина?

Мнение от Kire 50 »

:fishing7: Здравейте риболовци, ха честито. Кътинския водоем е отдаден под аренда !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”