Щука около Ловеч

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

stankojoan написа:Също така преди с.Александрово долу вдясно под Газовата има в р.Осъм, както и сом.



За Дяволското място на Осъма ли става дума???
Кривината се нарича мястото.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от gogolisec »

Хмм, не знам защо не става въпрос за Стамболийски като дестинация? И без това той ни е най-близкия голям водоем. Лично аз до сега най-добри улови съм имал там. Не пренебрегвам и останалите водоеми, като моя фаворит са коритата на с. Чавдарци.

П.П. А нещо за шаранчетата на Пелика да кажете? Баси идиотщината - на "50 кв." вода, 50 мераклии за малкото останали арендни бройлерчета! Ужас и жалка картинка!
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
stankojoan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Авг 21, 2009 2:30 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от stankojoan »

На Пелика е страшно.Убийство.Лошо е че освен местни недостатъчнокоректни риболовци има и такива от Ловеч и Плевен.И то със коли които не предполагат да взимат маломерна риба от глад.
Аватар
vlax
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:48 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от vlax »

gogolisec написа:Хмм, не знам защо не става въпрос за Стамболийски като дестинация? И без това той ни е най-близкия голям водоем. Лично аз до сега най-добри улови съм имал там. Не пренебрегвам и останалите водоеми, като моя фаворит са коритата на с. Чавдарци.

П.П. А нещо за шаранчетата на Пелика да кажете? Баси идиотщината - на "50 кв." вода, 50 мераклии за малкото останали арендни бройлерчета! Ужас и жалка картинка!


За Пелика.....
Колега не е 50 кв а по документи е :

157. Пелик дере 34кв. Аквакултури

50 човека на 34кв......
If we each do a little, we can all do a lot
stankojoan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Авг 21, 2009 2:30 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от stankojoan »

Има ли ги щуките в тая мъгла?
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

stankojoan написа:Има ли ги щуките в тая мъгла?
И аз това се питам ,че утре ми е свободен ден и така ми се ходи....
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
venci_29
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:02 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от venci_29 »

Айде всички Пичове който ловят Щуки и други хишни риби около Ловеч да се съберем запознаем да обменим опит ...и нещо съвместно да направим !!!
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

venci_29 написа:Айде всички Пичове който ловят Щуки и други хишни риби около Ловеч да се съберем запознаем да обменим опит ...и нещо съвместно да направим !!!
Един съвместен риболов може би?
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
venci_29
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 12:02 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от venci_29 »

martineti написа:
venci_29 написа:Айде всички Пичове който ловят Щуки и други хишни риби около Ловеч да се съберем запознаем да обменим опит ...и нещо съвместно да направим !!!
Един съвместен риболов може би?
:supz:
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

Само трябва да видим кога и къде. Аз утре и в неделя съм свободен.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

Утре следобед мисля да съм на Александрово.Марто ти нема ли да да си на изпит?
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

sudjuka написа:Утре следобед мисля да съм на Александрово.Марто ти нема ли да да си на изпит?
Да. Аз да днес имах в предвид ,че съм свободен. Поста е от вчера. Днес бях за няколко часа на Писарово и........ едно щукле от целия водоем само аз успях да извадя и то беше малко над педя :lol:
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
sudjuka
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Нед Дек 10, 2006 10:25 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Щука около Ловеч

Мнение от sudjuka »

В събота на Александрово капо откъм щуки :)
Силните мъже хващат бика за рогата и викат “Оле!”, а калпавите се хващат за рогата и викат “Олеле!”
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: Щука около Ловеч

Мнение от martineti »

sudjuka написа:В събота на Александрово капо откъм щуки :)
:lol: Нима?
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Щука около Ловеч

Мнение от oneillbgm »

Да се съберем ентусиастите и в по- благоприятно време да идем някъде. Ще е хубаво. Аз в Ловеч не познавам много рибари, освен колегите колеги от ЧЕЗ)
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”