Дранговския язовир

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

crosser
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 397
Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:02 am

Дранговския язовир

Мнение от crosser »

Някой има ли информация за язовира в Дрангово ,който е на 10 лева такса и 3 въдици ,точно зад тоя с такса 13 лева. Мислим да ходим в събота ,но нямаме никаква информация,та някой ако знае да каже кои са добрите места за риболов на каква стръв ,захранка и т.н. Ще търсим предимно шарана и амура.
petur_iliev
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Юни 23, 2011 7:38 pm

Re: Дранговския язовир

Мнение от petur_iliev »

колега преди една седмица бях там,работата е много постна от към риба на този 10те лева каракуда по 300,500 грама нищо друго на другия 13те лева само толупчета по 500грама бес никаква друга риба, мои колеги ходят там няколко пъти и се валат за мен лично не си заслужават тия баберджийски гйолчета гледат да ти съберат парите,иначе като питаш пазачите има сяква риба и то трофейни :wink: надявам се да съм ти бил полезен :drinkers:
Аватар
batefaio
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 958
Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Дранговския язовир

Мнение от batefaio »

petur_iliev написа:колега преди една седмица бях там,работата е много постна от към риба на този 10те лева каракуда по 300,500 грама нищо друго на другия 13те лева само толупчета по 500грама бес никаква друга риба, мои колеги ходят там няколко пъти и се валат за мен лично не си заслужават тия баберджийски гйолчета гледат да ти съберат парите,иначе като питаш пазачите има сяква риба и то трофейни :wink: надявам се да съм ти бил полезен :drinkers:
Хахаха, колега, това че не можеш да хващаш, не значи, че няма риба. В събота бяхме на този с 10те лева - една 10ка, една 8мица, няколко между 3 и 4кг. и доста между 1.5 и 2.5кг. Иска си майсторлък, моя най - големия беше около 4кг.
petur_iliev
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Юни 23, 2011 7:38 pm

Re: Дранговския язовир

Мнение от petur_iliev »

колега тези 10ки и 8мици да не си ги сънувал :lol: хахахаха а наздраве майсторе :drinkers:
Аватар
batefaio
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 958
Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Дранговския язовир

Мнение от batefaio »

petur_iliev написа:колега тези 10ки и 8мици да не си ги сънувал :lol: хахахаха а наздраве майсторе :drinkers:
Колега, нещо не четеш или толкова можеш - моя най големия бе около 4 кг., колегите с мен хванаха по - големите, пак ти казвам като не можеш да хващаш не значи че няма риба. Не мога да публикувам чужди снимки без разрешение, така че ето ти моя мушмурок:
Изображение

Малко жокер - излизаха ми на топчета неш скопес + робин ред, дипнати в одисей на CCMOORE, разбира се с пва с пелети. Айде бягай и ти да си хванеш, ама то на тоя аквариум не е кой - знае какво постижение.
petur_iliev
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Чет Юни 23, 2011 7:38 pm

Re: Дранговския язовир

Мнение от petur_iliev »

колега браво за шарана :rolleyes: толкова голям не съм хващал,а сега да обясниш на кой от всичките гйолчета си бил че събота и неделя почивам благодаря предварително :drinkers:
Аватар
batefaio
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 958
Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Дранговския язовир

Мнение от batefaio »

Ами темата е за 10ката доколкото разбрах, в ляво след 13ката, за него и пиша, а и хич не е голяма трябваше да видиш на колегата 10кг. много красива риба. На мен ми излизаха само таквиз голишари, доста шантави - правиха по 30-40 секунди рън докато докуцукам до стойката Между другото си купих и две малки по 2 кила за вкъщи, отдавна не бях ял шаран дето не дъха на тиня :drinkers:
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Дранговския язовир

Мнение от Атанас Катцарски »

Ами това е защото водата е чиста колега! :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”