Риболова около Русе

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Риболова около Русе

Мнение от feedermania »

А ако някой знае нещо за язовир Текето нека заповяда да сподели може и на лс. Мерси предварително
lycho123
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Апр 02, 2014 9:50 am

Re: Риболова около Русе

Мнение от lycho123 »

feedermania написа:Колеги моля дайте малко повече информация за Помен тъй като не съм бил. Стръв риби захранка методи на ловене и т.н. благодаря предварително
Помен, не го ли пресушиха преди няколко години? Или съм с грешна информация... А относно другия ти пост за Текето... за 3 ходения там тази година.... Пълна скръб, нито едно почикване дори (последно ходих преди месец там).
gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от gqvolа »

Никой ли няма информация за бунгалата на Стълпище срещу острова?
Аватар
kutinchev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1042
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 1:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от kutinchev »

gqvolа какво те интересува по-точно?

Търси баба Мита и дядо Христо, те ги държат. Даваш някой лев и ще спиш там, пък ако сте културни и бабата те хареса, може и да разбереш каква майсторка е на чорбите :)
gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от gqvolа »

Ааааа мерси аз вече имам резервация за 4 нощувки от 22.08. Питам за риболова, че не съм ловил никога на Дунава, камо ли в района. Гледам на една от снимките май има островче. Мога ли да стигна до там с надуваемата лодка и Ел. Мотора. Какво може да се хване в района.
Благодаря на отзовалите се.
Аватар
kutinchev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1042
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 1:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от kutinchev »

gqvolа, вчера бях при баба Мита предупредил съм я за 22, че може да отидете.

И за да провокирам някой да покаже нещо, поствам БЕН:


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от gqvolа »

Благодаря за поста. Незнам обаче дали говорим за едни и същи бунгала. Резервирал съм тук и съм платил и капаро. https://vila.bg/rooms-stalpishte-2710.html ако имаш желание може да споделиш на лично малко повече информация за района и рибата, която да търся, както и техника за реката.
Поздрави
lycho123
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Сря Апр 02, 2014 9:50 am

Re: Риболова около Русе

Мнение от lycho123 »

Колеги, как е положението край Мартен, не съм ходил от няколко години, а ми се иска да пробвам след мястото от където пускат лодките, когато се дръпне водата и се стигаше лесно с кола доста навътре...Истината е, че искам да разпъна два фидера и не се сещам за удобно и близко място освен транспортна..
d.stoyanov
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Юни 16, 2015 8:31 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от d.stoyanov »

lycho123 написа:Колеги, как е положението край Мартен, не съм ходил от няколко години, а ми се иска да пробвам след мястото от където пускат лодките, когато се дръпне водата и се стигаше лесно с кола доста навътре...Истината е, че искам да разпъна два фидера и не се сещам за удобно и близко място освен транспортна..
Пътя доста разкопан... пътя, по който се стига до върбичката е поносим. По брега от там може да се стигне до буната, която е след Марината. В дясно не мисля, че в момента с лека кола не може да се стигне до Гранична (поне така беше преди 3 седмици, все пак аз бях като нивото беше +270 )

3 уикенда поредни беше капо, реката с цвят и плътност на боза :D Носеше всевъзможни боклуци. 0 кълванета на х2 фидера

Миналата събота на Долно Оряхово беше с приличен цвят.. първите час и половина, после пак стана като боза...
Аватар
potrebitel_666
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Вто Авг 09, 2011 9:24 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от potrebitel_666 »

d.stoyanov написа: Пътя доста разкопан... пътя, по който се стига до върбичката е поносим. По брега от там може да се стигне до буната, която е след Марината.
Колега би ли споделил (ако може и със снимка от google maps например) на кое място точно казват "върбичката"? Благодаря предварително!
П.С.: Няма да се разсърдя и ако маркираш и двете буни (коя коя е).
d.stoyanov
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Юни 16, 2015 8:31 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от d.stoyanov »

potrebitel_666 написа:
d.stoyanov написа: Пътя доста разкопан... пътя, по който се стига до върбичката е поносим. По брега от там може да се стигне до буната, която е след Марината.
Колега би ли споделил (ако може и със снимка от google maps например) на кое място точно казват "върбичката"? Благодаря предварително!
П.С.: Няма да се разсърдя и ако маркираш и двете буни (коя коя е).
Изображение
Аватар
potrebitel_666
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Вто Авг 09, 2011 9:24 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от potrebitel_666 »

Благодаря колега!
kasabinho
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 974
Регистриран на: Чет Апр 01, 2010 5:05 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от kasabinho »

kutinchev написа:gqvolа, вчера бях при баба Мита предупредил съм я за 22, че може да отидете.

И за да провокирам някой да покаже нещо, поствам БЕН:


Изображение
Завист ли е това.... толкова много хора влизат тук, а едно Браво няма кой да каже на Кутинчев......

Евала за хубавата риба!!!

От 24-часовата ми среща със Семейство Гулденбургови

Изображение
Изображение
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от fozi073 »

Браво колега. Казвам го ЧИСТО сърце. Аз също живея на реката и знам много добре каква е емоцията да уловиш такава или подобна едра риба по Дунав. :smt023
gqvolа
новобранец
новобранец
Мнения: 78
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 7:26 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от gqvolа »

Страхотни рибоци. Що се отнася до форума малко колеги влизат вече, да не говорим, че никой не споделя.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”