Риболова около Русе

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
murade
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 12:50 pm
Обратна връзка:

Re: Риболова около Русе

Мнение от murade »

Колеги на кранчето кълве ли пре деня или все още кълве след 6 часа.
milenskiq525
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Авг 17, 2014 3:02 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от milenskiq525 »

to6ito28 написа:
milenskiq525 написа:
to6ito28 написа:Здравейте къде около Русе мога да уловя някоя щука ?Дали има шансове под маята или ще ми препоръчате някое друго място става въпрос за риболов на тапа
Здравей колега,щука върви на текето в момента и на тапа и на блесна,а ако не те бъркат киломентрите,върви на корекциите на р.Янтра-препоръчвам с.Раданово.И на Дунава излиза,разбира се :)
Благодаря утре сигурно ще се разходя до Текето да пробвам а да ми препоръчаш място къде да я търся щуката
Аз лично обикалям малкото езеро, най голяма слука имам около тръстиките,но и отсреща,където има един паднал стълб,пак излиза.Ходя предимно на блесни и силикони,но гледам и на жива рибка на тапа пак хващат. Успех ... и не е лошо да се похвалиш с някоя риба :)
ORadev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 627
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:10 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от ORadev »

Колега Мураде,през деня облез и малки баби на фидер.След 18 часа съм на .............маса..............
Аватар
bachoivo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 756
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 6:10 pm
Местоположение: Русе, по Реката
Обратна връзка:

Re: Риболова около Русе

Мнение от bachoivo »

murade написа:Колеги на кранчето кълве ли пре деня или все още кълве след 6 часа.
Мин. събота от 14 до 19:30 бях там......греда голяма беше. Даже и попчета нямаше. Сега не знам, може да се обажда вече.
Утре след обяд мисля да ида с два фидера да проуча ситуацията :D :fishing8: :fishing7:
- Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."
murade
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 12:50 pm
Обратна връзка:

Re: Риболова около Русе

Мнение от murade »

И аз мислех да отида днес но ми изскочи работа и ....
Аватар
bachoivo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 756
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 6:10 pm
Местоположение: Русе, по Реката
Обратна връзка:

Re: Риболова около Русе

Мнение от bachoivo »

Днес по Реката беше доволно. От 11 до 16:30 /риболова започна реално към 13 и нещо/ с фидерче даде добре. Рибите си искат мЕсо, та затова "яко" изпънат бял в храната, която беше пакет жълта за платика и червена за фидер
Изображение
Групова снимка накрая и ...... кой от къде е :)
Изображение
Другия път пак :)
- Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."
paci1970
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Окт 25, 2017 8:38 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от paci1970 »

Днес на Цар Калоян 4 шаранчета по кило на царевица за стръв. Плюс 3 -4 удара с изплюване. Стръвта забодена на куката директно. Ако бях на косъм, резултатът щеше да е различен. Фидер хранилка с пълнеж шаранска захранка на Тимар. Царевицата на куката беше от вкисната консерва на Бондюел. Останалото количество от консервата омешах със захранката. Аз лових, другите на водоема само гледаха. Пробвах на бял и на торен, но не иска.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от fozi073 »

Много добре колега. Утре мисля да ги пробвам и аз.
Аватар
Carp901
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 5:51 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от Carp901 »

Колеги как е положението по реката, споделете някое подходящо място за мряна
famee
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 145
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 4:49 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от famee »

За мряна не знам колега от седмица-две нямам хваната. На болонезе или директен препоръчвам Корабната по-точно върбите и Конският Плаж, но дава морунаж предимно и е рядък.Наслука!
Хвани и пусни !
Аватар
Carp901
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 5:51 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от Carp901 »

Здравейте колеги, някой пробвал ли е бялата риба на Текето вчера видях, че на дигата има около 10 човека някой има ли някакво инфо ?
murade
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 12:50 pm
Обратна връзка:

Re: Риболова около Русе

Мнение от murade »

Честита Нова година колеги
На Дунава около Русе дава ли нещо
scorpa
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Мар 30, 2018 8:16 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от scorpa »

Здравейте , напълно начинаещ съм дет се вика още не съм се научил дори как се хвърля , но нещо се зарибих по риболова , особено като чета за вашите подвизи :D от русе съм и мисля утре да сляза до дунава , но бихте ли ме посъветвали горе долу накъде да се насоча и да има място къде да паркирам евентуално , засега това ми драмата.Ще бъда благодарен на всеки , който ми отговори ако хвана нещо хвана , но искам да остана малко сам и да релаксна .
ORadev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 627
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:10 pm
Местоположение: Русе

Re: Риболова около Русе

Мнение от ORadev »

Колега ,какъв стил риболов ще практикуваш ..........а за релакс х. Приста.Успех.
mmirchev71
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 266
Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 10:38 pm

Re: Риболова около Русе

Мнение от mmirchev71 »

Днес на кранчето се получи приличен риболов на муронаж.За няколко часа с фидер над 15 рибки.интересно че целият град е там но никой не пише.отсреща на спининг излизат прилични сокчета метър и нещо.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”